Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy a volt paromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a volt parommal ujra egyutt legyek? Szeretem vle akarom le elni az eletem de o hallani sem akar rolam. Valami otletetek van?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
dobj be egy snickerst
2018. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem véletlen, hogy hallani se akar rólad. Egy kapcsolathoz két ember kell, ha ő nem akar tőled semmit, akkor ezt elb..tad.
2018. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatot nem lehet lenyomni a másik torkán, ketten kelletek hozzá. Ha ő nem akarja, akkor az a kapcsolat nem létezik, ha mégis erőlteted, akkor valójában nem is szereted... A szeretet a másikról szól, hogy neki jó legyen, az nem szeretet, hogy saját magadnak kapaszkodót szeretnél találni benne (mert ha ő nem akarja, akkor az nem kapcsolat lenne, csak te kapaszkodnál bele görcsösen). Gyászold meg, engedd el, esetleg haverként ülj össze vele néha egy kávéra, te meg intézd a magad életét, hogy ne kelljen ilyen féloldalas kapcsolatban kapaszkodni másokba. Én legalábbis ezt gondolom.
2018. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez a hajó elment, keress olyat, aki veled akar lenni.
2018. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hallani se akar rólad, akkor annak oka van. Ne erőltesd mert nincs értelme.
2018. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a bűnöd ellene...
2018. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!