Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elméleti kérdés nőknek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés nőknek. Hogyan reagálnátok ha egy férfi azt mondaná hogy szívesen körbeszaglászna titeket?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a válaszom, hogy vegyen magának egy kutyát, akivel kölcsönösen körbe tudják egymást szaglászni:)
2018. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szemébe néznék és megmondanám az igazat: ezt ki kell érdemelnie.
2018. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudnék nem undorral nézni rá
2018. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyitott vagyok, fétisek iránt is érdeklődő.. de egy ilyen esetben azt hiszem közölném egy idegen pasinak, hogy most azonnal elmegy önszántából vagy szétb.....om a fejét. Egy idegentől ez beteges és rémisztő is.

Ha kapcsolatban történne ez a kérdés/kérés belemennék, mert a páromat szeretem, ismerem. Sőt azt durvábbnak tartom a szaglászásnál, hogy a nyelve itt-ott megfordul.

2018. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Undort keltene bennem, hogy valaki egy kutyával kezeli saját magát egy szinten. Viszont nem mutatnám ki, csak simán elutasítanám, először kedvesen, ha nem érti, akkor pedig durvábban.
2018. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bodri,ül!
2018. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!