Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért nem jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem jó egy átlagos munkás férfi miért csak a diplomás jöhet szóba?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 06:16
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
83%

nekem azert nem jo, mert en is diplomas vagyok.


hogy a tobbieknek miert nem, azt nem tudom.

2018. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó. Ettől még elvárom tőle, hogy legyen meg a magához való esze, és némi alapvető műveltség. A diploma nem érdekel.
2018. jún. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak munkás meg diplomás van. Tanult, művelt, értelmes nem csak diplomával lehetsz. De akkor mondok példát, nekem miért nem jó egy munkás.


Én tanultam, mindig törekedtem jobbra, elérni a céljaimat, nem csak papír miatt van diplomám, ez érdekelt... A szüleim szintén tanult emberek, ilyen közegben mozgok, ilyen emberekkel értek szót.


Fent vagyok egy társkeresőn. A közelmúltban több férfi is próbálkozott nálam, akiknek az adatlapjuk alapján csak érettségijük van. Ne ítélkezzünk, tegyünk egy próbát. Tudod, mi a baj? Már a beszélgetés sem működött, alapvető dolgokban nem értettünk szót, ha nem a legegyszerűbben fogalmazok, hanem egy kicsit összetettebben, vagy olyan kifejezést használok, amihez egy kicsit elvontabban kell gondolkodni, már nem értették, nem tudták értelmezni. Mit kezdjek ilyenekkel? Nem fog működni a kapcsolat, ha már ennyi sem megy.

Továbbra sem ítélkezek, de aminek nincs értelme, azt nem folytatom, nem kell húzni egymás idejét.

2018. jún. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
92%
Az átlagos diploma nélküli munkás nőknek jók az átlagos diploma nélküli munkás pasik :)
2018. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
91%

Én ugyan nem ragaszkodom a diplomához, de diplomás nőkét diplomát megkövetelő munkahelyen nem ismerek egyszerű munkás férfiakat. Csak olyanok vesznek körbe, akik legalább egy egyetemet már elvégeztek, és én ebben a közegben érzem jól magam, nem óhajtok csak azért elmenni egy mittudomén, építkezésre ismerkedni a betonkeveőt figyelő sráccal, mert na, adjuk meg az esélyt.


Régen egyébként, még tiniként, volt kapcsolatom egy kőműves fiúval, miközben én még csak kezdtem az egyetemet. Ismert valakit a társaságomból, hát néha hozzánk csapódott, és elkezdett udvarolgatni. Szimpatikus volt meg aranyos, gondoltam, megpróbálhatjuk, már akkor sem voltam ilyen papír-sznob, hogy derogáljon a helyzet. De hatalmas szakadék volt köztünk a gondolkodásban, az élethez való hozzáállásban, úgy általában minden véleményben. Ő 21 évesen már teljesen ki volt égve, szkeptikus volt, szarkasztikus, már úgy hangzott, mint egy vénséges vén alkesz az "ebben az országban" kezdetű sajnálkozásaival. Ez a korai tapasztalat azért jelentősen elvette a kedvem a további próbálkozástól.

2018. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
32%
Nem a diploma számít, hanem hogy mennyit keresel. Egy szakmunkás, ha saját vállalkozása van, legalább tízszer annyit megkeres, mint egy mekiben dolgozó bölcsész.
2018. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

Napi rinya elkezdődött. :D


Diplomás nőként nem diplomás a párom már 5 éve.


Egyébként nem mindegy az neked, hogy ki kivel akar összejönni? Te se jössz össze mindenkivel.

2018. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
97%

Minden. Egyes. Kbszott. Nap.


Nem unjátok még?

2018. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem számít a diploma, de ahhoz hogy diplomás meg művelt csajokkal is együtt tudj lenni, nem árt ha művelt vagy. nekem pl nincs diplomám, de világ életemben imádtam olvasni, kb 2-3 könyvet elolvasok egy héten már évtizedek óta. és nem regényeket, hanem inkább ismeretterjesztő munkákat mindenféle tárgykörből. így senkinek nem volt gond hogy nincs diplomám.
2018. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
98%
Volt kapcsolatom szakmunkással, de oly büszke volt magára, és akkora egoval rendelkezett, és mindig valamit bizonygatni akart, nagyon kiábrándultam belőle.
2018. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!