Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a szerelmemnek, akit régebben megerôszakoltak?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy lánnyal már 6 hónapja,mindig is nagyon furcsa volt hogy,miért retteg apró zajoktól, hirtelen érintésektôl és miért nincs orgazmusa. Tegnap elmesélte hogy egy pár éve megerôszakolták. Szerintetek hogyan tudnék neki segíteni? Miért fél még mindig? Miért vannak rémálmai?

Elôre is köszönöm.



2018. júl. 18. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Na szerinted miert vannak remalmai?

Ezt egy pasi el sem tudja kepzelni milyen lehet.

2018. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
én megkérdezném kivolt és segítenék bosszút állni
2018. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Annyit tudsz segíteni, hogy keresel neki egy jó pszichológust. Hogy helyre jön-e valaha is, nem lehet tudni.
2018. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen te nem nagyon tudsz segíteni. Olyan mély trauma, amit "házilagos" módszerekkel te nem fogsz tudni kezelni.

Annyit tehetsz, hogy megértő és türlemes vagy vele, és tudomásul veszed, hogy ugyan nem a te hibádból, de benne komoly gátlások vannak a szexszel kapcsolatban, amit a te szexuális életedet is bekorlátozza.

Ha tényleg nagyon szereted, akkor kivárod, míg valamilyen terápia hatására plusz a te kitartásod hatására meg tud benned bízni annyira, hogy elengedje magát veled. De ez akár évekig is eltarthat.

2018. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Sosem fogja kiheverni, de idővel majd ritkábbak lesznek a rémálmok és a félelmei is talán oldódni fognak.


Hat éves voltam, mikor először fajtalankodott velem az egyik rokonom, majd még párszor megismételte. Nálam sajnos a rémálmok mellett másfajta gondokat is okozott. Voltam számtalan pszichológusnál, kineziológusnál, segítőnél, de végleges megoldást egyik sem hozott. Meg kell tanulni valahogy együtt élni ezzel és elviselni, hogy időnként előtör a rossz emlék.

2018. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Ha ez igaz lenne amit a lány mond neked, akkor azt nem 6 hónap alatt tudtad volna meg.Szóval kamuzik.


Ez alól egyetlen kivétel van: ha olyan közegben találkoztatok és ismertétek meg egymást, ami nem a hétköznapi emberek találkozása. ás nem szokásos módja az ismerkedésnek.

Ez az egyetlen kivétel, mert nincs nő aki egy ilyen élményt egy friss 6 hónapos kapcsolatban feltárna. Évek mire egy ilyen nő megnyilik.


Szerintem palira próbál venni.

2018. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőd játszik. de mindig csak addig tud, amig emberére nem akad, és leleplezi.


Minden intrikus cselszövő hazugot le lehet leplezni, csak mindig tudni kell a hogyant.

2018. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Nos, én viszonylag hamar el szoktam mondani hogy velem ilyen történt, mert azt akarom, hogy megértse a másik, hogy miért vagyok "ilyen". Jó, mondjuk összesen 4 kapcsolatom volt, tehát a "szoktam" kissé talán erős, de minden eseteben így volt.

63%, neked a válaszaidra ma lettem figyelmes. Beteg ember vagy. (persze, lehet több embernek is ennyi százaléka, de ugyanolyan beteg válaszoknál látom mindig feltűnni)

2018. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!