Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet? A szerelmemnek (40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet? A szerelmemnek (40 feletti férfi) születésnapjára szeretnék egy cd re videót rakni, melyen énekelem a kedvenc számainkat. Szerintetek egy zenét válasszak ki vagy lehet több? És videó legyen vagy csak hang?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem irtó hülye ötlet már bocs. Pláne akkor, ha nincs jó hangod.
2016. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jo otlet egy 14 evestol.
2016. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kamu kérdés
2016. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mókás ötlet, de a CD dolgot hanyagold a 21.században. Pendrive-ot ajánlanék.
2016. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De szemetek vagytok... xD Bár az ötlet tényleg olyan, mintha egy kiskamasz agyából pattant volna ki. Cukker. :) Szerintem mindenképp több zene legyen, és csak hang. Hajrá, sok sikert. ;)
2016. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

40 éves kor felett ne adjunk már "cukker" ajándékot.

Ennyire erővel egy plüssmacit is vehetnél a férfinak vagy egy nyakba akasztható félbe tört szíves medált...

Szerintem ez a férfi egy imbuszkulcskészletnek is jobban örülne (ha még nincs neki) vagy voltaképp akárminek.

2016. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Vegyél fel pöttyes szoknyàt és fehér harisnyàt és tàncolj is...

Egy 40(!!) éves férfinek... Ugyan màr...

2016. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Negyvenegy vagyok. Ha a nejem ilyesmivel lepne meg, nyilván megköszönném, eldugnám valami kibaxott mély fiókba, és komolyan elgondolkodnék azon, hogy vajon nem sérült-e meg a két agysejtje közül valamelyik.


Tizenkét évesen ez jó ötlet, de negyven felett...

2016. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper otlet, videoval es anelkul is jo, stem nem kell sok szam, max 3 mert utana unalmassa valik:-)


Ez nem ugy mukodik, h evekhez merten adunk ajandekot, hanem a szemelyiseghez igazitjuk. Ha az illeto komoly (valaki lehet komoly 15 evesen is) akkor valami komolyabbat ha viszont gyerekes (lehet eppen 50 eves is) annak gyerekesebb ajandekot veszek.

2016. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze kérdés az, hogy milyen hangfelvételről beszélünk! Hogyha olyanról van szó, hogy egy hangrögzítőre felénekled valami közepes otthoni mikrofonnal, na az felejtős, szupergagyi!


Viszont ha olyanról van szó, hogy marhajól énekelsz, bérelsz egy stúdiót hangmérnökkel,fogadsz zenészeket/ viszed a zenész barátaidat (1 dobos, 1 basszista és minimum 1 szólóhangszer ugye), több sávon felveszitek, ahogy a nagykönyvben meg van írva, utána a hangmérnök szűri, simítja, feldolgozza, és a végeredményből készül az album, na IAZ IGEN!

DE! Egy ilyen az ugye alaphangon 100 E Ft felett indul, és nem biztos, hogy én örülnék neki, hogy ennyi pénzt ilyenre herdált el...


Más kérdés, hogy ha dúsgazdag lennék, és mindenünk meglenne, és már nem lehetne nekem emiatt mit kitalálni, akkor viszont biztosan nagyra értékelném az ilyet.

2016. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!