Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi van köztünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van köztünk? Mindez komolyan belefér a barátságba?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve ismerem őt, mindig is „érdekes” volt a kapcsolatunk természete, nagyjából 2 és fél éve vallottam be neki, hogy szeretem. Rengeteg mindenen keresztülmentünk már, volt egy féléves mosolyszünetünk, mert egyikünk sem volt képes megfelelően kezelni a helyzetet, ami az érzéseim viszonzatlanságából adódott. Rendszeresen kimutatja felém a szeretetét valamilyen formában, szavakkal, érintésekkel (meg is csókolt többször), tettekkel egyaránt, teljes közöttünk a bizalom és a felszabadultság, számíthatok rá gyakorlatilag bármiben, és saját bevallása szerint nem volt még ember, aki ennyire közel állt volna hozzá. A legdurvább az, hogy még a párkapcsolatai rovására is én élvezem a prioritást, legutóbb azért dobott ki valakit, akit szintén régóta ismert, és akibe állítólag szerelmes volt, mert az illető – egyébként érthető módon – nehezményezte, hogy nem lehet a számára ugyanannyira fontos, mint én. Sosem állítottam őt választás elé, nem kértem, hogy hozzon meg értem ilyesfajta áldozatokat, ő az, aki nem akar elveszíteni semmi áron.

Ez szerintetek mégis micsoda? Így viszonyultok ahhoz, akire csupán barátként tekintetek? Egyáltalán van értelme kategorizálni?



2018. júl. 22. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy beteges kapcolatnak tűnik. Leginkább barátság, de a barátok nem szokták megcsókolni egymást. A másik probléma, hogy az érzések nem klcsönösek, mert ő alapvetően barátságot nyújt, neked viszont többre lenne szükséged. Ezt a kapcsolatot ebben a formában abba kellene hagyni.
2018. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebbe ne képzelj bele többet, mint ami valójában, mert ha akarna többet mondjuk kapcsolat, akkor már lett volna. Szerintem ez így tetszik neki, hogy te ott vagy valamilyen formában. :)
2018. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bennem az már meg sem fordul, hogy ebből lesz valaha kapcsolat, szóval ha kizárni nem is szeretném az életemből, érzelmileg nyitni mások felé mindenképpen fogok. Inkább a lélektani háttere érdekelne a dolognak, mert nem értem, miért ennyire ragaszkodó, ha csak haverkodni akar.
2018. júl. 23. 00:30
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Ez valoban beteges kapcsolat koztetek. Egy no sem fogja elfogadni, hogy te fontosabb vagy neki es alkalmasint smarol veled. Rohejes az egesz tortenet.
2018. júl. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindketten lányok vagyunk, ő bi, és eddig csak pasijai voltak. Nem tudom, ez mennyire lényeges a kérdés szempontjából, főleg, hogy eleve nem arra irányult, hogy ezt ki fogadja el és ki nem.
2018. júl. 23. 04:26
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Mindegy hogy lányok vagytok, a helyzeten nem változtat, hogy elég beteges. Ahogy leírták előttem a barátok nem csókolgatják egymást. Szerintem lépj ki ebből, mert csak beleőrülni lehet az ilyen szitukba.
2018. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tartom betegesnek. Olyan ez mint a barátság extrával.

Nagyon szeretetitek egymást fontosak vagytok egymásnak. Értékelitek és megbecsülitek egymást. Ő tény hogy nem akar kapcsolatot tőled de nem is akar elveszíteni. Viszont ha nyitsz mások felé érzelmileg is ő valószínű féltékeny lesz. Nem tudom mi a lelki háttere de nagyon ragaszkodik hozzád.

2018. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valahol megértem azt, aki szerint beteges, mert valóban megvan (illetve inkább már csak volt) a káros oldala, és időnként megterhelő tud lenni érzelmileg, de kilépni nem szeretnék belőle, mert még tényleg soha nem szerettem senkit ennyire, és összességében több jót kapok tőle, mint amennyit "elvesz". Egyébként igen, az utolsó hozzászólás elég jól summázza a helyzetet, bár azt nem tudom, ő mennyire lenne féltékeny, ha közel engednék magamhoz mást is (állítása szerint elfogadná).
2018. júl. 25. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!