Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még belefér egy férfi-nő barátságba?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt töltöttük az egész napot. Nálam filmeztünk a szobámban. Egyszer késztetést éreztem és fonogatni kezdtem a haját. Egy sorozat két része is lement így, hogy a hajában turkáltam, legalább 5 féle frizurát csináltam neki, majd hagytam széthullani. Aztán amikor újra félrehúztam a nyakából a haját, hogy összefogjam, a tarkójánál a babahajak olyan hívogatóan göndörödtek, a nyaka pedig olyan puha és illatos volt... hogy a nyakába csókoltam. Először épp csak megérintettem, majd mikor csak egy mély sóhajtással reagált, de nem szólt be, vagy nem lökött el, hosszabban, s már-már vadul. Ekkor már megfordult, de nagyon nyugodtan, és alig hangosabban suttogásnál azt mondta, hogy ezt legyek szives hagyjam abba. Azt hiszem elvörösödtem, mint akit rajtakaptak, pedig tudtam, hogy tudja mit csinálok. Hirtelen semmi laza beszólás nem jött a számra, ami kimenthet, ezért amire futotta, hogy felemeltem a szemöldökömet, amit ő "miért?"-ként értelmezett. A tekintete komoly lett, talán elszánt, azt hittem megüt. De nem ütött meg. Szétrántotta a patentos részt a pólóm nyakánál (kipatentolva V-nyakú, de max nyáron hordom úgy), mintha csak szét akarná tépni, és meglepetésemre szenvedélyesen csókolni kezdte a nyakamat és a kulcscsontomat. Váratlanul ért, ráadásul egyik kezével a csípőm markolta meg, maga felé húzva, másik kezével pedig először a lapockám fogta, majd a hajamba túrt. Mintha... egy normális csók lenne. Egy szerelmes pár közt. Mondjuk egy hatalmas veszekedés utáni békülős szex része... Aztán abbahagyta, én arra próbáltam koncentrálni, hogy ne kapkodjam a levegőt, mint aki futott, de egy másik önkéntelen reakcióm árulkodóbb volt. Addig a csípőmet magához húzó kezével elengedett, és rámarkolt a lüktető merevedésemre. Úgy éreztem meghalok. Talán itt az ideje gyakorolni az öngyulladást. De ő csak nyugodtan annyit mondott: hát ezért! Majd kivett a dobozból egy szelet pizzát, és berakta a sorozat következő részét. Soha nem kívántam meg őt azelőtt. Ekkor viszont még vagy fél percig az állatias ösztöneim ellen küzdöttem, hogy tépjem le a ruháját és vadul keféljem meg, ezután... elszállt a pillanat. A farkam lelankadt lassacskán, és újra a haveromat láttam, akivel együtt nézünk valami gagyi sorozatot. Aki csinos a maga módján... és tud szexi is lenni... de eddig soha nem gondoltam rá máshogy. Aki mást szeret.

Ezután mintha mi sem történt volna. Én visszafeküdtem, ő pedig ugyanúgy, mint két-három résszel korábban, befészkelte magát a hónaljamhoz, és mint egy macska, a karomhoz bújva összegömbölyödött. Elsötöttem valami gagyi poént, hogy igazán máshogy is a tudomásomra juttathatta volna, hogy nem tetszik neki a pólóm, ő pedig erre megcsikizett. Szóval... Minden normális volt. De innentől végig az járt a fejemben, hogy azt mondta: "Hát ezért!" Hogy vajon ő is ugyanúgy megkívánt-e engem. De az hülyeség. Mégis ezen agyaltam. Mielőtt azt mondanátok őt kérdezzem, ő azt mondta, hogy igen, arra próbált utalni, ha nem kapcsoltam volna, ezt egész szégyellősen mondta a beszólás csípősségéhez képest. De még mindig zavaros számomra az egész.


2017. jan. 9. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu, akkor ékes példája annak, hogy (fiatal korban) nem létezik tisztán barátság nő és férfi között. Később talán, amikor nem tombolnak már ennyire a hormonok.
2017. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megtörtént!


Qva aranyos és romantikus! Ugrott a " natúr " barátság, de ha Ő is nyitott erre / nincs párja, lehet egy nagyon jó Párkapcsolat, barátsággal spékelve ! ;)

2017. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs párja, de valaki mást szeret.
2017. jan. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!