Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az ami miatt szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami miatt szerelmesek leszek egy nőbe?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Szep,értelmes,nem bunkó,nagyképü,normális értékrend es szereti a focit!-)
2018. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szép és szexi. Ennyi elég nekik.
2018. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez az amit sosem tudok megindokolni, egyszerűen csak jön is kész. Mással meg nem, akármennyire jófej.
2018. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amiatt, hogy nőből van. Ezt sajnos így muszáj kiemelni, mert kevés nagybetűs nő van manapság, de a hölgyek ugyanezt nehezményezik a pasiknál, és az is teljesen jogos.
2018. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog olyan érzés, ami vagy jön vagy nem jön.


ha listát írnánk , hogy miért....akkor az alapján az ember sok nőbe lehetne szerelmes....szóval nincs válasz.

2018. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szép is, szexi is, de nem akármilyen hanem kifinomult jelenség, kedves, nyitott.
2018. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy szép és szexi ez nem szerelem. Volt olyan kiszemeltem akinek a személyisége jobban megfogott, mint a külseje. Külsőleg egy átlagos lány volt. Önbizalma sem nagyon.

Már messziről kiszúrtam munkahelyen, aztán a sors úgy hozta, hogy egy azon területre kerültem. Máig szerelmes vagyok belé, de ez csak plátói volt. Most mással van, de annak is örülök, hogy boldog mégha nem is velem!

2018. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
A hangszíne, a tudása, a figyelme, a külalakja és a lábfejének a szépsége végett lehetséges nálam.
2018. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az életnek nélküle nincs értelme futsz utàna képes vagy vàltozni érte .A szépségről meg annyit hogy mindenkinek màs az izlése .:D
2018. júl. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Csak bizonyos kereteken belül, hogy a szépség szubjektív. Maradjunk annyiban, hogy ha Megan Fox és Susan Boyle között kéne választani, nem 50-50 lenne a választási arány.
2018. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!