Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ha sose leszek mégegys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha sose leszek mégegyszer szerelmes? Egyátalán kibe lehetünk szerelmesek? (21/F)

Figyelt kérdés

15-16 évesen voltam szerelmes, de az nem sikerült mert valszeg túl fiatal voltam és tökhülye akkoriban. A lány mégis kezdeményezett, adott szp-t és kéz a kézben jártunk de másnap rideg volt és oda se mentem mert annyira féltem tőle (a többi csajt persze meg is érintettem meg szórakoztam velük de vele semmi ilyesmit nem mertem). Ez a ridegség igy maradt (nem is beszéltük meg) aztán összejött mással én meg másik suliba mentem.

Azóta minden megváltozott, én is sokat változtam, felnöttem, és már nem vagyok olyan naiv és félénk de az érdeklődésem is lecsökkent. Például azért tudok flörtölni és 1-2 csinilány tetszik de ez csak testi szintü és visszautasitom ezt; annyira szerelmes sose leszek megint. Egyébként ez a szerelem is elmúlt, pár hét alatt alakult ki (emlékszem elöször furának meg idegesitönek találtam a csajt) de csak 2 év alatt oszlott fel az álmokkal meg romantikus álmodozásokkal együtt, de azóta se jött új szerelem, mármint az a bizonyos érzés és függöség tőle, amikor tényleg imádjuk a másikat és olyan büvösnek tünik az egész lénye. A csajjal késöbb találkoztam osztálytalálkozón, de akkor már nem éreztem semmit, csak haverság volt köztünk.


2014. máj. 6. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első szerelem mindig is egyedi marad - első szerelem nem lesz több, ez így van :)


De majd lesz másik, másmilyen - mélyebb, átéltebb. Minden érzés, minden érzelem más, ahogy a másik fél is más lesz :)

2014. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!