Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jempa kérdése:

Hogyan közeledjek egy idősebb kolléganőmhöz, és hogyan mélyítsem el a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Már lassan 5 éve együtt élek a párommal, és nemrég vettünk is egy közös házat. Nagyon szerettem őt, de lassan ellaposodott a kapcsolatunk.2 hónapja elkezdtem felfigyelni az egyik kolléganőmre, és úgy érzem hogy belezúgtam. Ő jóval idősebb mint én (43, én 30), és mind a ketten magas beosztásban dolgozunk egy cégnél. Nincs köztünk alá és fölérendelt kapcsolat, munkánk csak közvezve kapcsolódik össze. Nemrég volt egy céges baráti összejövetel ahol kimutattam iránta a vonzalmamat, amit ő nem utasított el, sőt úgy tűnik hogy viszonozza is. Azóta 1-2 alkalommal kicsit flörtöltünk egymással, de én sem merek teljesen nyíltan közeledni és szerintem ő sem. Meetingeken annyira feszült köztünk a levegő, hogy már egy kollégám már rá is kérdezett a dologra. Szerencsére most egy humorral háritottam. Szerintem ő is fél hogy kárt szenved a munkakapcsolat, illetve tudja hogy van élettársam és gondolom nem szeretné szétzilálni a jelenlegi kapcsolatom. Szeretnék tanácsot kérni, nincs tapasztalatom idősebb hölgyekkel. Hogy vihetném komolyabb szintre a kapcsolatunkat anélkül hogy a munkánk látná a kárát? Esetleg hogyan bizonyosodjak meg teljesen az ő érzéseiről? Kicsit berozsdásodtak a "csajozási" képességeim az évek alatt.

2018. júl. 29. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Te mit akarsz tőle?

Egy szex?

Ő foglalt?

Több szex?

Mi ez?


Most attól otthon mi oldódik meg,ha szexelsz egyet mással is?


Nem értem én ezt.

2018. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekel, hogy mit akarsz tőle, mert attól függ a válasz.
2018. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem csak egy szexet akarok, hanem komolyabbat.

Az otthoni dolgokat nem oldaná meg, és nem is lenne ez a célom.

Ő jelenleg egyedülálló.

A kérdés igazából az hogy, hogyan közeledjek úgy felé hogy ha nem jönne össze akkor mégse legyen kínos a dolog.

2018. júl. 29. 20:29
 4/16 anonim ***** válasza:

Azt már jelezte a nő, hogy tetszel neki, szerintem mehetne a menet, de mivel te vagy foglalt, ha kicsit is gerinces, ő nem fog kezdeményezni.


Én személy szerint nem támogatok semmiféle megcsalást, de, mint nő írom, hogy:

egyszerűen hívd meg egy meló utáni délután valamit meginni, és kész.

Ez már nyilvánvaló egy felnőtt nőnek az előzmények után.

Akkor ott már elvagytok, hozzáérsz, - fogja engedni.

hogy szex aznap lesz, vagy később, azt nem tudom, de ezzel simán sínre kerülhetsz.


Kicsi esélyt látok rá, hogy visszautasít, de lehet csak egy szexben lesz benne, mert nem akar szerető lenni.

Készülj fel, hogy jellemétől függ, de lehet azt mondja, bármire szívesen vevő, DE CSAK HA OTTHAGYOD A PÁROD.


(Én ezt mondanám).

2018. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
óvatosan közeledj. Ha jól reagált a flörtre, akkor ne húzd sokáig. Ismeritek egymást nem kell finomkodni. Arra figyelj, hogy mindig lehetősége legyen hátralépni, ne zárd le a menekülési útvonalát. Illetve, hogy érezze, hogy nem minden áron akarod őt, tehát nem fogsz összetörni ha nem jön össze.
2018. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát én arra gondoltam hogy nem csalnám meg a jelenlegi páromat, elmondanék neki mindent és szakítanék vele mielőtt szexuális kapcsolatom lenne a hölggyel.

Nem szeretnék két szék közé esni, ezért jó lenne ha valahogy kideríteném az ő szándékait.

Nem akarok rosszfiú lenni és sajnálom és még valahol szeretem is a jelenlegi páromat, de itt nem csak simán szexről van szó hanem érzelmeim is vannak.

2018. júl. 29. 20:47
 7/16 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor meg pláne hívd el kávézni a munkatársnődet, és ha elfogadja, lehet őszintén beszélgetni erről. Nem kell neki szerelmet vallani, mert megijeszted, de ha elfogadja a meghívást, akkor már puhatolózhatsz, hogy hogy is áll veled, tetszel -e neki, stb.

Ha pedig nem fogadja el a meghívást, az nem kínos, mert csak egy kávé, vagy pohár sör/bor/limonádé volt, amit visszautasított, nem pedig te és a személyiséged.

Az nem ciki. Én ezt javaslom.

2018. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

kávézzatok, dumálgassatok, mozizzatok utána vitassátok meg, sétálgassatok, süssetek együtt palacsintát ha megoldható hogy ne úgy érezze hogy csak fel akarod venni a lakásodra és megfek

Meg még pl strandra, színházba, állatkertbe, mittomén elmhetnétek esetleg;vagy akár vásárolgatni viccből:)

2018. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*vinni
2018. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*ja meg pl elmondhatnád, hogy miről olvastál enmrég cikket; elvihetnéd koncertre, akár felajánlhatnád h te állod mindkét jegyet; kutyát együtt sétáltathatnátok, futhatnátok együtt maratont; cukrászdába elmehetnétek,. meg asszem, volt mégegy ötletem, csak már nem tudom, mi az. Ja asszem a közös érdeklődési kör volt még, vagy pl ha hobbihorgászó vagy esetleg őt is elvihetnéd ha érdekli nemtom, rajzoljál neki rózsát, vigyél neki vmi bonbont plüssállatot esetleg.
2018. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!