Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolok az idősebb nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolok az idősebb nő, fiatalabb srác felállásról, párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Szexkapcsolatnak tökéletes, de egyébként grízes.
2018. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van.
2018. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, nem vagyok gondolatolvaso, nem tudom mit gondolsz rola.


En: kis kulonbseggel lehet tartos, egyebkent kolcsonos foleg testi kihasznalas lesz valoszinuleg rovidebb tavon, tehat osszejaros szex. Legalabbis ez volt nekem.

2018. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, legyenek boldogok. Én speciel ilyenben élek 8 éve a férjemmel. 3,5 évvel fiatalabb nàlam. Nincs ezzel semmi problémànk:) 32/N
2018. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

4.


Te nagyon hülye, nem a ti 3 hetetekről van szó.

2018. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
5. Te nagyon paraszt! Nem volt szàmszerűsítve a kérdés.
2018. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebb nő fiatalabb pasi felállás szerintem 10-15 korkülönbségtől érthető, ez alatt már manapság természetes.

Ha visszanézed a korábbi kérdéseket rengeteg van ilyen, mindkét fél szemszögéből kérdezve.


Nagyon azonos elképzelésnek kell lenni mindkét fél részéről a kapcsolatot illetően, legyen akár szexkapcsolat, vagy hosszabbtávú, "rendes" párkapcsolat.

Ha ez stimmel, nincs gond. Ha viszont az egyik fél többet akar, más elvárásai vannak a jövőt illetően nem szabad belevágni.


Nekem volt ilyenben részem (nő vagyok).Azonnal megbeszéltük ki mit szeretne/vár el a másiktól, és nem léptünk tovább, egy évig tartó, inkább szexen alapuló, kötöttségektől/komolyabb elvárásoktól mentes kapcsolat volt.


Viszont simán el tudok képzelni hosszútávú kapcsolatot is, de csak akkor, ha mindkét félnek ez a célja.

Nagyon fontos a gyerek kérdés,amennyiben van, és amennyiben szeretnének/nem szeretnének, akkor is.


A pasiknak határozottabb elképzelése van erről, a nők viszont hajlamosak többet várni attól,amit a pasi nyújtani tud.

2018. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Láttam már ilyet napjainkban, Szép pár tud lenni, viszont az időseknek nem igazán jön be, mert nem igazán értik, hogy változott a világ az ő fiatalkoruk óta.

Hátrány, ha a fiatal igazából még nem kötelezte el magát, így a "Kandúr Bandit" játssza a meglévő kapcsolata mellett...

2018. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát igen azért több mint 10 év az már nagyon meglátszik. Még ha a nő nagyon jól is néz ki és sokat foglalkozik a külsejével és ad is magára.....
2018. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"e nagyon paraszt! Nem volt szàmszerűsítve a kérdés."


Nem, de a fogalmazásmódból lejön, hogy nem a te sz aros kapcsolatbodra kíváncsiak.

2018. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!