Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam szerelmes, így kíváncsi lennék, hogy mit érzel mikor szerelmes vagy... Mennyi idő után érezted ezt az érzést? Mikor érezted úgy, hogy szereted a párod? Mikor mondtad el neki?

2018. aug. 3. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Röviden: leírhatatlan. Ez olyan, amit kérsz, mintha egy született vaknak magyaráznád a piros szín milyenségét.
2018. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Tenyleg nem nagyon lehet leirni.

De egy biztos, logikusan es objektiven gondolkodni olyankor, lehetetlen.

2018. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Akár lepontoznak a "nyálért", akár nem, nekem ilyen: mikor megismerkedtem a férjemmel, második randi után tudtam hogy örökre őt akarom. Görcsbe rándult a gyomrom ha csak arra a randi/találkozás közeledett. Ha vele voltam, úgy éreztem az életem célba ért, felhőtlenül boldog voltam és madarat lehetett velem fogatni. Ha nem voltunk együtt, csak rá gondoltam. És minden porcikáját szerettem és kívántam. Úgy ahogy van. Felszabadult voltam. :)
2018. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Az igazi szerelemre gondolsz, vagy csak a mostanába fellágolást csúfoló "szerelemre" gondolsz?
2018. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Na kb. olyan nyáltenger, mint amilyennek a 3-as leírta.


Szánalmas az egész.

2018. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az igazira.

Van egy srác akivel randizgatok, imádom vele tölteni az időt, de valahogy mégsem érzem azt az érzést amit az emberek leírnak mikor a szerelemről beszélnek. kb.6-7 randin vagyunk túl, 1 hónapja ismerkedünk, van esély arra, hogy szerelmes legyek belé? Jártatok már úgy hogy csak jóval később szerettetek bele a másikba?

2018. aug. 3. 12:39
 7/12 anonim ***** válasza:
persze, nem kell az első héten szerelmesnek lenni, ismerd meg még jobban, és tudni fogod ha szerelmes vagy! ;)
2018. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyen kedves vagy 5-ös, én szánlak inkább hogy halvány lila gőzöd nincs erről a nyáltengerről. Másképp nem szánalmasnak jellemeznéd. Ismerkedj;) puszinyuszimuszi :D
2018. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as:


Valamennyi fogalmam van a nyáltengerről (köszi, elég is volt belőle). A mentalitás azonban nem jó, ha az érzelmekre alapul, mert az embernek logikus gondolkodásra van szüksége.


Aki a nyáltengerbe ugrik, az olyan, mintha az orosz rulettet játszaná: az illető ugyanis nagy bajba kerülhet. Hidd el, a szerelemnek van sötét oldala is. Nem hiába hasonlítják a tűzhöz: okozhat kellemes érzést, mert melegít, de fájdalmas is lehet, mert megéget.


5-ös voltam.

2018. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-ös, szörnyen féloldalasan gondolkodsz, és csőlátásod van. Az élet nem fekete vagy fehér.
2018. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!