Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van, aki nehezen éli meg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki nehezen éli meg és fogadja el, hogy egyik szerelem sem tart örökké? Milyen érzés az első jelentős szerelem után másba is szerelmesnek lenni, a volt szerelmet mással látni? Van, aki ragaszkodik még egy régi emberhez?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2 hétig szar, aztán feljebb kell tenni a lécet, és a jobb mindig felülírja a rosszabbat.
2016. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintrem az ember max 1-2szer lehet igazán szerelmes az életben a többi fellángolás.Én kétszer voltam,az elsőből kiábrándultam egy idő után,mert az helyett hogy elmélyült volna inkább elhidegültünk egymástól pedig az elején jónak indult ugye.Aztán a másik kapcsolatban már minden meg volt ami az elsőből hiányzott.Ahogy az előző válaszoló megfogalmazta felülírta az eslőt.Így nem is gondolok a régire nincs hiányérzet bennem. Vannak olyanok akiknél fordítva sül e a dolog,hogy az előző kapcsolat jól működött de még is valami hülyeség miatt véget ért majd következő alkalommal rosszba választ bele és akkor sírja vissza a régi szerelmét.
2016. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Az első szerelmemmel 3 évig voltam együtt. A másodikkal 5 évig. Össze sem lehetett hasonlítani az elsővel a másodikat sokkal jobban szerettem. Most pedig 1 hónapja vagyok együtt a párommal. Már érzem hogy szerelmes vagyok belé, és totál oda vagyok érte, de még nem érzem azt mint az előzőnél, nyilván 1 hónap után miért is érezném. De valami azt súgja hogy ő az igazi, nagyon nagyon bízom benne.
2016. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!