Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Radizgatok egy sráccal, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Radizgatok egy sráccal, , elfogadta hogy van egy lányom. Valamelyik nap ezt az üzit kaptam tőle: “Adod itt a szüz kislànyt, meg csak azzal fekszel le aki apja lesz a gyerekednek, bla bla” Szerintetek? Nem feküdtem még le vele 4 radi utàn az a baj?

Figyelt kérdés

Válás óta senkivel nem voltam.

Mivel ott a gyerekem,jól átfontolom minden lépésemet.Nem szeretném ha a gyerekem azt hallaná vissza majd egyszer hogy az anyja válás után 20 hapsival is volt,és egy könnyű vérü lotyó lett


2018. aug. 4. 06:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Nevetséges! Ilyen hülyegyerek - és ez kiderül, az biztos, hogy nem reagálnék erre semmit, de már nem is keresném az fiukát.


Mi ez a stílus? :D könyörgöm!

Egyébként ha eddig nem ilyen volt, baromira átgondolnám, hogy vajh miért egy ilyen hülyegyereket vonzottam be... vagy ő eddig “adta a férfit”, aztán kiderült, hogy kis infantilis gyerek ez is?

2018. aug. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Ja azon egy percig nem gondolkodnék, hogy bennem van e a hiba ilyen tekintetben. Legyél már egy kicsit te is öntudatosabb. Jön egy hülye és te azon kattogsz benned e a hiba?

Ha ezen karttogsz komolyan (!) és zsigerből nem érzed, hogy a fiugyerek az infantilis, akkor igen, benned is van hiba, és máris itt a válasz, hogy egy bizonytalan nő bizony egy bizonytalan pasit tud csak bevonzani... de szólj ha tévedek.

2018. aug. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az oka, de nem nevezném bajnak. A probléma megoldása egyébként egyszerűbb mint gondolod: tiltás és törlés mindenhonnan. ;)
2018. aug. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
2%
Azért 4 randi után kéretni magad...benned is van hiba bőven,mert csak szórakozol vele. Nála meg elpattant a dolog és kimondta amit minden férfi gondolna 4 szexmentes randi után. Én a 2.randiig várok,mert ha az első okés volt,és igényli a nő a 2-at is ,az egyértelmű jelzés ,hogy akar többet is. Akkor meg minek szerencsétlenkedni ,meg játszmázgatni? Felnőtt emberek azért randiznak ,hogy aztán szexeljenek és ha az is rendben van ,kompatibilisek az ágyban,akkor lehet szó hosszabb kapcsolatról. És a szűzkislányok meg a szórakozós játszmázgatós lehúzós nők szoktak papucsnak való balekokat keresni 10-20 randikázásra,aztán benyögni, hogy legyünk csak barátok.
2018. aug. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%
vagy sok a kamu kérdés, vagy álomférfi vagyok..
2018. aug. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Egyàltalán nem hülyítem

Ritkán találkozunk,nem tudunk sokat beszélgetni a munkàlyából kifolyólag.

Szeretnem megismerni kicsit,és átlátni hogy ő komolyan akar e tőlem valamit,vagy csak azért adja a szépet hogy megdughasson

2018. aug. 4. 07:09
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
#4 megnyugtató hogy pár gyökeret akár 2 randi alatt is ki lehet szűrni. De azért a kérdésben szereplő 4 sem rossz.
2018. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a probléma hogy ő hülyít téged és nem veszed észre..
2018. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
5%

Azért adja a szépet MINDEN férfi ,hogy dughasson,ezt verjétek már bele a fejetekbe . Az is ,aki ellenkezőjét mondja,mert tudja ,hogy hazugsággal "grállovag" játszással lehet befogni a nőket.

Aztán honnét tudja hogy megakarja e venni magának a cipőt ha még fel sem húzta? Nyilvánvaló hogy ha a szex egy kalapszar veled ,akkor nem fog akarni tartós kapcsolatot. Hogy várhatod el hogy dugás nélkül döntsön,mikor az a lényege egy kapcsolatnak? Ez csak játszadozás semmi más.De ha gondolod akkor dobd ki,nőtársaid úgyis ezt ajánlják mindenre,és keress olyant aki 10 randiig csak otthon veri magának ,miután a randin felhúztad és ehhez majd jó képet vág előtted.

2018. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Kb 5 napja nem beszélünk

Hiányzik

De nem fogok vele csak azért lefeküdni hogy kitartson mellettem

Viszont ezzel a kijelentésével nagyon megbántott

2018. aug. 4. 07:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!