Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért léteznek olyan szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért léteznek olyan szerencsétlen érzelmi életűek, mint én?

Figyelt kérdés

Addig mindig nagyon jól elvagyok, amíg meg nem ismerekedem valakivel, amíg be nem szippant a személyisége. Jelenleg is ez történt, kezdem észrevenni megint magamon, hogy szétcsúszom a kialalkuló érzelmeim sokaságában. Mindenazok ellenére, hogy tudatomban van: nem szeretne kapcsolatot.

Hogyan változtathatnék, hogy ne kerüljek folyton ugyanabba a helyzetbe? Ráadásul befolyásol az életem más részeiben is, egyre jobban elegem van, hogy a hülye szerelem és az érzelmek ekkora hatással vannak rám.



2018. aug. 6. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért létezel, hogy megtanulj ne az lenni.
2018. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre hagynod kéne az ismerkedést, mert kapkodsz, erölteted a dolgot. Ilyen állapotban nem szabad ismerkedned.

Kicsit meg kéne tanulnod, hogy egyedül is jól érezd magad.

2018. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem értem. Annyira jól elvagyok egyedül, nem is ismerkedem, csak úgy bejönnek az életembe a helyzetek. Egy ideig tudom kezelni, majd ha közel kerülök, csak jobban éget. Nem az egyedülléttel van a bajom. Hanem a hatással, ami ér és hogy ez megbolygat.
2018. aug. 6. 12:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Fú, de ismerős... :/
2018. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos. Már az első találkozó előtt képes vagyok érzelmeket táplálni, ha írásban megfog valaki. Aztán ha ez a pozitív kép élőben csak erősödik, akkor mondhatni végem van, mert már egyszerűen nem tudom önmagamat adni, annyira rástresszek, hogy én is bejöjjek neki...a férfiak meg ugye általában csak szexet akarnak, úgyhogy veszett ügy, én meg ott maradok halálosan szerelmesen és azon gondolkozom, mit hol rontottam el...
2018. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hmm...nem gondolkodtal el a Domonkos Nővérek apacazardajan?
2018. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden helyzet addig ismétlődik amíg meg nem tanulsz reagálni konstruktívan reagálni rá, amint ez megtörténik egy másik helyzetben találod magad.
2018. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Engedjem el?
2018. aug. 6. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy te szereted?

Én is mindig azt mondom a férfinak akibe szerelmes vagyok, hogy nem kell nekem kapcsolat...csak mert tudom ő nem szeret és nekem ne mondogassa már, hogy pasizzak be amikor őt szeretem (na persze ő nem tudja hogy érzek)....

2018. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A menekülést nem tartom konstruktív helyzetkezelésnek.:)


Inkább merj belemenni, megtapasztalni, és tanulj belőle, ismerd meg magadat rajta keresztül, ismerd fel a gyengeségeidet, és haladd meg őket.

2018. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!