Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerencsétlen lehet valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlen lehet valaki a szerelemben?

Figyelt kérdés
Magamat mindig egy életvidám és pozitív lánynak tartottam és mások is. Sok esetben mellém szegődik a szerencse és a rossz dolgokat sikeresen megúszom. Munka, barátok, család. Ebben mindig szerencsém van legtöbbször. De a szerelemben valamiért mindig én szenvedek. Többször volt h rossz emberbe szerettem bele vagy épp le se szartak és nem akartak tőlem semmit se. Akikkel együtt voltam nem tudtam egyiket se megszeretni. Tudom 21 évesen nem ezen kéne agyalnom meg szomorkodnom de akkor is baromi szarul esik h a legtöbb korombelinek már évek vagy hónapok óta boldog párkapcsolata van és szerelmesek én nekem meg a leghosszabb kapcsolatom 2 hónapos volt és az is 4 éve már. És nincs arrol szó h egy otthonülő csúnya lány lennék. Aktívan járok el barátokkal mindenhova. Sportolok is rendszeresen. De valamiért olyan érzésem van h nekem ebbe valahogy nincs szerencsém. 21/L

2018. jún. 25. 14:43
 1/9 anonim válasza:
drága, ha tenni akarsz ellene itt vagyok :D
2018. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na majd most rád mosolyog a szerencse, lesz percenként 100 privatod kiéhezett kanoktol akik szerencsesse tennének. Sok szerencsét! XD
2018. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valahogy igy jártam en is csak férfiként már elváltan !
2018. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül a problémával, tegnap ki is fakadtam egy kicsit. Én idősebb vagyok nálad egyébként több, mint 10 évvel, aztán... Volt már kapcsolatom, de olyan, ami tartós, életre szóló, az nem akaródzott eddig összejönni, aztán fene tudja.

Tudod, hogy próbált tegnap anyám vigasztalni? Volt egy osztálytársnőm általános iskolában, nem tartjuk a kapcsolatot, a szüleim ismerik a szüleit. Állítólag mostanában vált el, pedig nagy volt a szerelem... Azt mondja anyám, hogy jobb lenne, ha már elvált lennék? Sovány vigasz, de végül is annyira nem is hülyeség. Csak persze tudom, hogy jó lenne, ha lenne valaki, akivel összeillünk, akárki viszont nem jó, gondolom, neked sem. Inkább egyedül, mint olyan kapcsolatban, ami nem jó.

Szóval üdv a klubban, és kitartást.

2018. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, már ketten utazunk a szopórolleren.
2018. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen... megteheted és sokat segít egy párkapcsolat kialakításában, ha minél több emberrel ismerkedsz meg, viszont abszolút a szerencse kérdése, hogy köztük legyen olyan, akivel összeilletek és kölcsönös a vonzalom is.


Szóval szerelemben lehet szerencsétlennek lenni. Sajnos nem tudlak megnyugtatni 🙂

Mit tehetnénk, ami segít neked?

2018. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Sajnos nekem se volt soha szerencsém a kapcsolataimban. Elvileg csinos vagyok, odaadó, vicces, házias. Mégse...
2018. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,lehet.
2018. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoda m. ***** válasza:
0%

Nem, nem lehet. Szerencsétlennek érzed (tartod) magad. Az lehet.

De csak egy esetben... ha minden más tekintetben meg szerencsésnek érzed magad.


"- Jajjjj atyám... mondja csak, miért kerülget engem a boldogság... miért nem lehetek már végre boldog?

- Ki - mondta - neked - azt édes lányom, hogy neked boldognak kell lenned?! -"


Talán nem olyan egyszerű...de biztosan lesztek, akik értitek a fentebbiek üzenetét.


Kedves Kérdező fiatal leány!

Ki mondta azt Neked, hogy a világon MINDENBEN szerencsésnek kell lenned?

Sajnálom, de olyan nem létezik... hogy mindenben?????

Ha Te itt, meg ott, meg amott is szerencsésnek érzed magad... (nem azt mondtam, hogy szerencsés vagy, hanem csak azt mondtam: annak ÉRZED MAGAD!) akkor itt az ideje...próbálj meg befelé figyelni... önmagad felé.

Hogy milyennek is látnak Téged kívülről nézve... mondjuk egy kiválasztott fiú szemszögéből nézve.

Erre a legegyszerűbb módszer a világon, ha szemtől szembe RÁKÉRDEZEL. pl:

- Mond Robikám... Te milyennek látsz engem? -

Ennyi.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!