Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy létezik olyan, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik olyan, hogy van párom, de ha valaki meg tetszik, csak rá tudok gondolni, de idővel túlmegy?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt ,, minden nagyon jó, megvagyunk , szeret és én is őt .

Most jött egy új fiú a társaságunkba , és annyira megtetszett , mikor már jobban megismertem, hogy csak rá tudok gondolni.

Nem a kinézete miatt , mert nem egy izmos hú de szép fiú, hanem azért mert jól érzem magam vele .

Mikor még nem ismertem úgy ahogy , elkezdtem össze hozni a legjobb barátnőmmel , ami látszólag sikerülni is fog .

De pl ma voltak nálunk , és mikor mentek elfele , a pasi olyan szemekkel nézett rám hogy majdnem elolvadtam 😂

Szóval látszik rajta is hogy tetszek neki .

Volt már ilyen fellángolás nálam más iránt , na de az elmúlott , most is elfog mert ő megy németbe dolgozni , mi pedig hollandiába , és majd csak karácsonykor fogunk talalkozni .....

Imádom szeretem a párom , és jol megvagyunk , tényleg olyan fiú akit nagyon becsülni kell , merr ritka az ilyen , nade miért vannak ilyen bekattanásaim ????

Már teljesen össze vagyok zavarodva , nem értem ezt az egészet , hogy hogy lehet ilyen ...

Volt már ilyen másnál is?

Vagy csak én vagyok ennyire beteg?



2018. aug. 13. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hollandiában merre?
2018. aug. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem életed még ki magad.
2018. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkivel előfordul ilyen. Valaki tud uralkodni az öszeönein, hű marad, az érzelem meg elmúlik idővel.

Van aki nem tud uralkodni magán és félrekúr.

2018. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!