Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Megszerettem egy lányt, de van egy majdnem 1 éves gyereke. Ami egy kicsit zavar, mert még fiatalok vagyok, 21 évesek vagyunk mindketten. Szeretem a lányt, és a gyereke is aranyos. De olyan fura. Kicsit nyűgnek érzem. Meg amikor megyünk az utcán sokan úgy néznek minket, hogy ez a két hülye sem tud védekezni...Kellemetlen, pedig nem is az én gyerekem.

Ti mit csinálnátok?

(nem vagyunk kisebbség!)


2018. aug. 16. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Hadd nézzenek! Az ő bajuk, hogy nem tudják, mekkora kincs egy gyerek.
2018. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nyűgnek érzed a gyermekét, akkor akadj le a lányról, mert jön neki olyan férfi, aki boldog lesz, hogy velük lehet, és büszkén fog tudni az utcán velük menni. És nem fogja érdekelni ha biólógiailag nem az övé, meg hogy ki mit pofázik, hanem szeretni fogja a gyereket.


1 éves gyerekről így nyílatkozni, az oltári nagy suttyóság. Mert az ilyen csepp gyermekeket csak szeretni lehet, akár tiéd, akár nem.

2018. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is aranyosak a kisgyerekek, de nem tudunk ketten sehova sem menni. És ez zavar, főleg ennyi idősen.
2018. aug. 16. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

3 Gyerekes nő, akivel nem szórakozhatsz kényedre kedvedre.


Ha meg már ennyire húzód a szád, szerintem jobb lesz ha szépen elköszönsz tőle.


Van olyan ember aki évekig nem húzza a száját mire eljut oda, hogy el tudjon jutni az adott nővel egy moziba pl.

2018. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!