Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? Valami tanacs?

Figyelt kérdés

Van baratnom, aki most egy 3 honapig kint tanul kulfoldon. Ket het mulva jon majd haza. Nagyon szeretem, es eddig minden tok okes volt. Sokat beszelgettunk, chateltunk. Rola azt kell tudni, hogy zarkozo, nem magyon puszilgatos-olelkezos tipus. Azonban igy a vege fele meg inkabb zarkozott lett es mar azt sem irja, hogy szeret azt mondja, hogy minden okes, de nem tudom bennem olyan fura erzes van. Mar kevesebbet is ir, nem olyan, mint volt. Szerintetek ez mit jelenthet? Kene aggodnom? Tudom, itt nem lesz a gyk-n megoldva semmi, de esetleg valami tanacs, tapasztalat?


Koszi a valaszokat.

20/F 20/L


U.I.: Bocsanat az ekezetekert, es az esetleges nyelvi hibakert, de mobilrol irtam. :)



2018. aug. 17. 18:45
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
68%
Tartós tejet már ne vegyél a közös háztartásba.
2018. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogymár a hócipelklője is tele van a kinti dolgokkal, és ezerrel jönne hozzád haza, valószínűleg elege is lehet az egyedüllétből. Az ilyen távolságoknál mindig az utolsó napok a legnehezebbek. Légy türelmes és megértő vele, és ne kérdéshegyekkel bombázd, meg ami a legfőbb: ne féltékenykedj. Akit vinni lehet azért nem kár.
2018. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a 3 hónap alatt megcsalhattot. Meg amúgy is, ha nem régi kapcsolat, az is lehet, hogy kiszeretett belőled. Nem 100% azért a megcsalásos része.
2018. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*hócipellője
2018. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Feltekeny nem vagyok, o abszolut nem olyan. Eleteben nem volt meg fiuval. Nagyon zarkozo.


A koszeretes az mit jelent? Kiszeretni lehet valakibol, de vissza is lehet, nem?

2018. aug. 17. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes hallgatni az ilyen megérzéseidre. Persze nem úgy,hogy akkor rögtön kivallatni vagy valami..szerintem várd meg míg hazajön,fogyeld milyen veled,aztán ha még mindig így érzed,beszélj vele. Valami vacsi stb után,ahol nyugi van.


Én egyszer nem tulajdonítottam jelentőséget ilyesminek ( 6 hónapnyi külföldi tartózkodás) és akkor hülyét csinált belőlem az exem,mint senki. Pedig éreztem,hogy nem olyan,mint volt...meg is említettem neki. Csak amikor már lefoglaltam a repjegyet,hogy meglátogatom és jött a kifogásokkal,hogy miért nem jó...na mindegy:D A lényeg,hogyha továbbra is marad a szitu,óvatosan el kéne beszélgetni róla,hogy ne fajuljon tovább.

2018. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj annyira. Ez csak az idő. Gondolom napi szinten beszéltek... Az elején még minden újdonság, sok az élmény, de aztán elkopik... Nap nap után nem történik semmi különleges. Csak a következő köröket futod. Hogy vagy? - jól. Milyen volt a napod? - semmi extra stb.

Párom külföldön dolgozik, amikor elmegy első hétekben még sokkal lelkesebbek vagyunk mint később. Ő is fárad, velem se történt semi, bejárok dolgozni hazajövök. Huudeizgi. De amikor hazajön visszaáll minden a normális kerékvágásba.


Semmi esetre se támadd le ha hazajön. Fogadd normálisan, hamar látni fogod rajta a reakciókat.

2018. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!