Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Állandóan változnak az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan változnak az érzéseim, mintha hullámvasúton ülnék?

Figyelt kérdés

Féléves kapcsolatban, hol szerelmesnek érzem magam, hol történik valami, és úgy látom, nem fog működni, nem az igazi és a szakításon jár az agyam.

Velem van a baj vagy a kapcsolat nem a megfelelő?

Ez senkinek sem jó, se neki, se nekem.

Élt már át valaki ilyet?



2018. aug. 7. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
A kapcsolat nem a megfelelő.
2018. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem a helyeden, azaz a számodra megfelelő emberrel vagy.
2018. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Arra még nem gondoltál, hogy mivan ha valóban hullámvasúton ülsz csak elaludtál közben?
2018. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első kettőnek köszi, van saját tapasztalat?
2018. aug. 7. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem az a legnagyobb baj az, hogy annyi önismereted sincs, hogy egyáltalán ötleted legyen, hogy mit miért érzel.. A helyedben először erre fókuszálnék.
2018. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha egy fél éves kapcsolatban kételyeid vannak (amikor még mindennek rózsaszínnek kellene lennie), akkor ott nagyon nem stimmel valami!

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, 1 év után éreztem azt, hogy valami nincs rendben, de maradtam tovább a fiúval, elvégre megértettük egymást, csak épp nem volt meg közöttünk az a bizonyos tűz. Még 2 évig pazaroltuk egymás idejét, mire mindketten összeszedtük a bátorságot, hogy kimondjuk: minket nem egymásnak teremtettek (pedig tényleg nem volt rossz kapcsolat, nem voltak veszekedések, nézeteltérések, csak épp boldogok se voltunk így szépen csendben elbúcaúztunk egymástól) A azakítás után mindketten megismertük a házastársunkat. Örülök, hogy nem maradtunk együtt (pedig a rokonság/barátok ezt várták, mert olyan azép párnak látszottunk) és sajnálom, hogy azt a 2 évet elpazaroltuk egymásra, holott már mindketten boldogok lehettünk volna egy másik emberrel.

Szóval a lényeg, hogy ha már most nem működik közöttetek a kémia, akkor mi lesz veletek 5-10-20 év múlva?

2018. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Adj időt magatoknak és esélyt!! Nekünk sikerült!
2018. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj sztem vàrj még a szakitàssal az is lehet hogy fog működni .Nàlunk nem jött össze hullàmvasút volt voltak szép pillanatok de azok nem tartottak sokàig és több volt a negatív események és elvett a kapcsolatbol mintsem épitette volna .De mondom fêl êv az mêg sztem nem sok idő .
2018. aug. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont ezt élem át.
2018. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bipolàris zavar
2018. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!