Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az oka annak, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy bizonyos nőknek egész udvartartásuk van olyan férfi barátokból, haverokból, akiknek 90%-a reménytelenül szerelmes beléjük?

Figyelt kérdés
Ezt a típusú nőt semmi nem érdekli, csak hogy a hiúsága legyezgetve legyen, és szükség esetén minél nagyobb választékból válogathasson?

2018. aug. 17. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Várj ezt nem egészen értem. A kérdést viszont igen. A férfi és a nő egy Isten általi pár Ádám és Éva. Nem tagadom nagy szerelem is volt köztük. Szóval ha erről van szó elöbb vagy utóbb minden férfi bevallja a lánynak hogy szerelmes belé. Eleinte ez a férfiasság jelképe. Ez természetes én is csináltam.
2018. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, de én is tudok jópár olyan lányról, akik mégcsak annyira nemis szépek vagy kedvesek vagy akármi, de mindig körül vannak véve ilyen hősszerelmesekkel. Mondjuk lehet velem is ez lenne, ha leadnám az igényeimet és minden kétségbeesett faszinak adnék egy esélyt, de nem fogok😀
2018. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem értelek, mi bajod a nővel? Talán ő tehet róla, hogy a pasikák pincsikutyaként lihegnek körülötte? Miért nem keresnek olyan nőt, aki akar is tőlük valamit?
2018. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem vannak ilyen barátaim... Sokszor próbáltam velünk megértetni, hogy ők nekem csak barátok, de mégis folyton körülöttem legyeskednek. Nem a hiúságomról van szó, hanem arról, hogy ők nem veszik észre magunkat...
2018. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
#4 Ja igen, így már érthető, magyarul ez a “baratzónába teszem, de neki nem mondom meg, hadd reménykedjen és teperjen”. Ilyen alapon nekem is lehetne holdudvarom, csak én nem barátkozok olyanokkal, akik többet akarnának tőlem :D
2018. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

# 5

Akkor képzeld el, hogy én meg kapcsolatban vagyok, elég régóta. Tudják is mind. Jól kijövök a férfiakkal, haverkodom velük is. Tudják, hogy van párom, mégis be-bekóstolgatnak, tudtomra adják (olyanok is 1-2btw, akik szintén kapcsolatban vannak), hogy milyen jó nő vagyok, meg hasonlók.


Nem az a helyzet, hogy a nő hülyítené esetemben a őket, mert a határokat mindig is meghúztam. HAnem arról van szó kérlek szépen, hogy a legtöbb pasi ha a nő kicsit is jól néz ki, már nem tud rá tisztán haverként gondolni, és előtérbe kerül a férfi mivolta.


Ez van, kb 18 éves korom óta. Eszerint kezelem is a fiú haverjaimat: senkit nem hülyítek, mégis meglepnek időnként bizonyos kollégák például.

2018. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Arról meg ugyan hadd ne én tegyek már, ha sosem bíztattam az illetőt, tudja, hogy párom van, és mégis bepróbálkozik..
2018. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
1997 után született generáció
2018. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Varázspuncija van.
2018. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%

Legyezi a hiúságukat, és mivel szeretnek kérkedni velük, így azt hiszik, hogy ez miatt jó nők.

Csak a probléma ott kezdődik, hogy az ilyen nők 40-45 évesen azt veszik észre, hogy eltűnik az udvartartás, és már inkább ők mennek a férfiak után, makd egy depresszív pillanatban leesik nekik, hogy egyedül maradtak, és senkihez nem tudnak szólni csak a macskájukhoz, mert a korukból és egoizmusok, önimádatukból fakadóan lekésték a családot, és már csak a hozzájuk hasonló kivénhedt, többszörösen elvált férfiak jutnak nekik, de azoknak is csak szeretőnek kellenek.


Róluk mindig azjut eszembe: ülnek a Budai lakásukban, értékek tömkelegével és mégis szegényebbek a szegényebb embereknél. Meg van mindenük, és még sincs semmijük ami valódi értéket képviselhetne.

2018. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!