Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki borderlines...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki borderlines személlyel partnerkapcsolatban? Mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok együtt ezzel a személlyel (férfivel) de csak utólag jöttem rá mennyi furcsasága volt.Rajongásig szeretett ,beteges féltékenység,hangulatú ingadozás,érzelmi labilitas ..és rejtett agresszió.Ezek mellett sokszor manipulált ,amit én nem vettem észre és betegesen rettegett,hogy elveszít.Én 25N ő 27F
2018. aug. 28. 08:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok szabadkozni,de mielőtt bárki is mondaná ,miért voltam ilyen kapcsolatban a váladz.Mikor jó volt rengeteg szeretetet adott de tudom,hogy nem egészséges volt a kapcsolat.
2018. aug. 28. 08:39
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
csak a baj van velük, volt egy leányzó aki ebbe szenved, meg is bántam, hogy beszéltem vele legalább 1 szót is.
2018. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Amiket leírtál elég jellemző tünetei ennek a betegségnek..


(Tapasztalatok engem is érdekelnének.)

2018. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ettől még nem biztos hogy bodrelinos.

Ilyen diagnózist orvos állìthat fel, alapos kivizsgálás után. Vágod?

2018. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
József Attiláról olvasgass.
2018. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem menekülj.Ismertem egy lányt,akivel majdnem komolyra fordult a kapcsolatunk.Mai napig bánom,hogy szóba álltam vele.

Amúgy pont ugyanezek az ismertető jegyek voltak meg benne.

Nagyon kevés olyan emberrel találkoztam,akin nem láttam át.Ő volt az egyik,ráadásul 2 év után esett le,hogy úgy manipulált,hogy észre se vettem és akkor is csak egy ismerősöm miatt derült ki.

28/F

2018. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el ezt a könyvet: Manuela Rösel - Ha fáj szeretni
2018. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
en az vagyok. :( sajnos igaz, hogy megkeserithetjuk masok eletet, en mindig is ugy gondoltam, hogy a legjobb lenne, ha meghalnek, mert vagy valaki eletet b**zom tonkre vagy maganyosan szenvedek halalomig. iszonyat szar ez a szemelyisegzavar. :(
2018. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy amiket leìrtál utalhatnak rá, de egyáltalán nem biztos. Az egy ennél sokkal bonyolultabb betegség

Ezek a "tünetek" simán betudhatóak egy önbizalomhiànyos, nagyon szerelmes férfira is

2018. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!