Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan magyar nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan magyar nő, aki került szerelmi kapcsolatba japán férfival? Ha igen, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A személyes tapasztalataim elég vegyesek, így kíváncsi vagyok másokéra. Olyasmi válaszokat várok, hogy sikerült megismerkedni vagy ki kezdeményezett, milyen problémák adódtak stb. Elsősorban olyanok válasza érdekelne, akik a valóságban (nem online) ismerkedtek meg.

A rasszista válaszokat felesleges legépelni.

Kort is írjatok légyszi.



2018. máj. 1. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Murakami Haruki a neve.


nem tudok betelni vele.

2018. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
az intelligencia szót sem tudod helyesen leírni, a helyedben nem lennék ilyen arrogáns.
2018. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1, Hát igen, ismerősen cseng a neve :)

#2, Biztos vagy benne, hogy ezt a választ ide szántad?

2018. máj. 1. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"hogy sikerült megismerkedni"


Azonos munkahely.


"ki kezdeményezett"


Én hívtam először közös programra (nem kettesben). Ő kért meg, hogy járjunk.


"milyen problémák adódtak"


A legnagyobb probléma, hogy ha valami nem tetszik neki nem szól, viszont hetekkel, hónapokkal később ha rossz kedve van, hirtelen kiakad és felhánytorgat olyan dolgokat, amikre előtte szeme se rebbent (így fogalmam se volt, hogy zavarják).


Kor: 30+

2018. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!