Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komoly nők, adnátok esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly nők, adnátok esélyt egy olyan férfinak aki sírva és térdenálva könyörgne szerelmetekért? Megígérné hogy az életben mindent megad nektek és bármire képes lesz, hogy boldoggá tegyen titeket.

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 17:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem adna esélyt ilyen esetben..
2018. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Ogreként nem zúzódna porrá a térdkalácsod, ha megpróbálnál letérdelni? :O
2018. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha már megszeretett addigra akkor talán, de nem tekintene férfiként rád utána az is biztos.
2018. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon fiatal, és nagyon nagyon naív voltam, és hittem egyetlen embernek egy ilyen esetében, aztán alig birtam magam összevakarni utána, és jó pár évbe, közel egy évtizedbe beletelt mire lelkileg kihevertem.


Azóta megöregedtem, és engem már a szavak nem hatnak meg az emberektől, mert tudom, hogy üresek, nincs mögöttük cselekedet, és nem is lesz, és egy ujabb alkalommal, ugyan az előfordulna.


Egy jó baráti kapcsolatnak viszont elrontója nem vagyok-szerelem,, testiség, minden nemű célzattal stbg. nélkül, de szerintem ettől meg némely nők dührohamba és örjöngésben fetrengenének:DD


:)

2018. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Egy ilyen jelenet után valahogy nem tudnék elképzelni egy kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatot, ami két egyenlő fél kölcsönös szeretetén és tiszteletén alapul.

Másrészt: a szerelmet nem lehet parancsra érezni, ha valaki nem tetszik, felőlem könyöröghet akármennyit, attól nem fog megtetszeni. Ha meg ráerőltetem magam úgy, hogy nem érzek iránta semmit, annak csak szenvedés lesz a vége.

2018. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
55%
Fú de gáz szitu. Egy férfi összeomlik a semmitől. Ez nem megható, hanem iszonyat cinkes.
2018. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

5


*Egy ilyen jelenet után valahogy nem tudnék elképzelni egy kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatot, ami két egyenlő fél kölcsönös szeretetén és tiszteletén alapul.


Hát pedig nyugodtan a fuldoklásodon kívül-elképzelhetsz, mert meg volt. Kölcsönösen:)

2018. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
6 Dehogy gáz. Az emberi valós érzések sosem gázak, azokat tisztelni, és becsülni kell. Az hogy valaki nem becsüli, csak magával tol ki, nem a másik emberrel, mert amikor majd az egyik legnagyobb kivánsága lesz, hogy érezze az ilyen dolgokat, akkor akárhogy keres, kutat, törtet, tapos-de nem lesz érzés. Csak a néma csend, és a kierőszakolt:"szeretlek" lehetőleg azért, hogy addig se ugráljon az erőszakos némber a fejemen nő létére: hogy "miért nem vagy szerelmes belém"?:D
2018. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8+ Ott abban a pillanatban ez igaz volt, hogy mi lett belőle, az nemk csak a két félen múlt, hanem pár "jóakaró" irigy emberen is, akik mára már olyan "jussot" kaptak, hogy szerintem százszor átkozták a napot, hogy annak idejénezt a két embert szétszedték, mert azóta sincs saját normális életük.
2018. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Bocsanat, de ez szanalmas. Senki ne alazza meg magat senki elott.
2018. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!