Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mi az, amit csak a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi az, amit csak a szerelmetekért tennétek meg, másért nem?

Figyelt kérdés
Ugye elvileg a legfontosabb emberek az életben a szülők (jó esetben), a rokonok, utána pedig holtversenyben a barátok és a szerelem. Ezért érdekelne, hogy van-e olyan dolog, amit csak a párotoknak tennétek meg, másnak nem, még a szülőknek vagy haveroknak sem.

2017. aug. 24. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

A legfontosabb személyek HELYESEN az életben: a saját családod. Aztán a szüleid.

Ha nekem van egy férjem és egy gyerekem, úgy normális, ha fontosabbak, mint a szüleim.


Ha így gondolkozol aranyapám, hogy a szerelmed kullog leghátul, sose lesz a házastársad, mert egy anyuci csecsszopója vagy még.

2017. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy a párom csak velem hajlandó eljönni színházba, illetve a kedvemért ejön velem majd egy huszas évekbeli beöltözős estélyre, amire tudom, hogy más a világ összes pénzéért rá nem tudta volna venni :)
2017. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak neki engednem hogy megdugjom egy felcsatolhatossal :D Meg nem hozta szoba de felkeszultem ra lelekben mert nagyon szeret a s*ggem korul matatni.
2017. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

#1


Ez hülyeség, egy férfi életében két fontos nő van, akik majdnem az egész életét kiteszik: az anyja és a szerelme (jó esetben a felesége/élettársa). A kettő között nem lehet versenyt hirdetni, mert más-más típusú szeretet köti hozzájuk (jó esetben, most van akinek borzalmas anyja van, vagy borzalmas felesége), így én nem is kívánok nagyon sorrendet felállítani. Ideális, ha egymást elfogadják (kedvelni nem kell, de ne fúrják egymást).


Bár nekem más rokonom nincs (vagyis létezni létezik apám, de semmi kedvem a Borsodiszagú böfögéseit szagolni meg hallgatni ahogy szapul mindenkit és önmagát ajnározza és mondja normálisnak azt a szadizmust amit gyerekkoromban művelt).

2017. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nagyon önző vagyok, mint egyke gyerek. 5 ft-on is tudok rágódni, vagy akár 5 percen, amit szívességből kell tennem másnak.

Páromra soha nem voltma rest semmire. Minden természetes hogy érte szívesen csinálom. Ha neki este 11 kor muffin kell, sütök.

2017. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Csak vele szerelmeskednék, egyéb rokont valahogy kihagynám. Abszurd, mi? :) 29F
2017. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak vele vállalnék gyereket, senki mással nem.
2017. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Elég komoly probléma, ha egy komoly párkapcsolatban/házasságban élő felnőtt embernek a szülei vannak az első helyen.. sőt, még random rokonok is előrébb állnak a társánál.. Agyam eldobom. Ilyen felfogással jobb, ha az ember inkább elkerüli a párkapcsolatokat.

Sok minden van, amit csak a párommal tennék, ilyen például az összeköltözés is.

2017. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy este 11 kor buszra szalltam es mentem 50 kilomert meglepibol csak azert, mert kaptam egy sms-t tole, hogy mennyire szeretne hozzam bujni. Aznap reggel jottem el tole.

L

2017. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nincs túl előkelő helyen nálad a szerelem...
2017. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!