Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne akkor ha nőket /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne akkor ha nőket / férfiakat ugyan olyan ruhába felöltöztetve randiztatnának 5 nő és 5 férfi és cserélnék egymást?

Figyelt kérdés
Amiről nem lehetne beszélni tehát tabú lenne, az az iskolai végzetség, munka kör, vagyon, elért célok az életben . Viszont lehetne minden másról társalogni. A végén mikor mindem férfi és nő társalgott egymással elmondanák ki az akivel többet is eltudnanak képzelni. Majd a tabukat feloldanánk és minden dolgot el kellene mondani amik a kizárásban voltak. Szerintetek savanyú lenne a szőlő

2018. aug. 29. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem jó ötlet. Smink használata is tilos.

Nem volt ilyen még?


Farmer póló, vagy szoknya póló? :)

2018. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Mi lenne akkor ha nőket / férfiakat ugyan olyan ruhába felöltöztetve randiztatnának 5 nő és 5 férfi és cserélnék egymást?


és


Mi lenne akkor, ha fognád magad, leülnél a középiskolai könyveiddel az ágyra, tanulnál, újra leérettségiznél ötösre, beadnád a jelentkezésed valamely államilag finanszírozott felsőoktatási szakra, ami lehetőleg érdekel is, szereznél egy diplomát és nem kéne feszengened?


Már ha téged ez így zavar.. Mer' engem nem. Nekem ugyan kettő van, de 5 pasihoz vonzódtam életemben igencsak, és ebből egynek volt diplomája.. no nem ő lett a férjem!


Lazíts!! Mondjuk ha a puncsos lányokat akarod, akkor persze kell virítani, de ha beéred egy csini átlagossal , kedvessel, akkor tudod kompenzálni jó humorral, odafigyeléssel, kedvességgel, és persze sármmal.

2018. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Az öltözet is az önkifejezés ezköze....


1# -Akinek sminktetoválása van az mit csináljon...?

2018. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1/2# Akár az is lehetne engem nem zavarna. #2/2. Félre érted szerintem. Nekem nincs bajom a tanult sikeres emberekkel. Csupán ha meglenne vonva bizonyos információ az emberektől mennyire vinné pozitív vagy negatív irányba az ismerkedést. Mert az igazi dolgok akkor kerülnek fényre ha bizonyos eszkozoket elveszunk amik befolyásolhatnak egy egészséges képet a másikról. Viszont köszönöm a válaszodat de a kérdéstől eltérö , viszont kiderült neked mi a fontos. Én is sokszor térek el és másra válaszolok adott ki írásoknál ezzel nincs baj.
2018. aug. 29. 13:02
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
68% Jó kérdés. :) Csak vicceltem, natúr sminkre is sokszor azt hiszik, hogy nincsen semmi a nőn.
2018. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

" Mert az igazi dolgok akkor kerülnek fényre ha bizonyos eszkozoket elveszunk amik befolyásolhatnak egy egészséges képet a másikról."


Te hülye vagy. Szerinted egy ember személyiségéhez nem tartozik hozzá az ízlése, az öltözködése? Az, hogy milyen munkát végez? Az, hogy miket ért el eddig az életben? Ezekből mind-mind egy rakás dologra lehet következtetni, nem csak arra -ahogy te gondolod-, hogy majd mennyi pénzzel lehet lehúzni.

2018. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Senkit nem bántok a sminkért , de.pl nekem kimondottan nem tetszik ha erősen van valakin a rúzs vagy az alapozó. Nyilván van olyan férfi aki ezeket elvárja esetleg még kirakati bábunak is kitenné a párját.
2018. aug. 29. 13:13
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Mármint a nők is, férfiak is ugyanolyan ruhában? :D
2018. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"ha bizonyos eszkozoket elveszunk amik befolyásolhatnak egy egészséges képet a másikról."


2. vagyok. Nézd, rajtam ugyan nem fog a parasztvakítás, - bár szélhámosok léteznek, de alapvetően egy sima emberi beszélgetésben a másik nemmel, akkor is le tudom egy pár óra alatt szűrni az illetőről, hogy tartalmazza -e a számomra fontos értékeket, ha ő közben Gucciban van, és márkás cipőben, toronyórával, lánccal, vagy ha éppen egy rongyos farmerben és fekete pólóban. Ez a szavaiból (és tetteiből persze hosszútávon) derül ki, semmi köze a külsőségekhez. Ismertem nagyon tartalmas belsővel rendelkező trógert is, öröm volt vele beszélgetni, de van olyan ügyvéd is, akitől bár rosszul vagyok, hogy szét van szolizva és férfi létére ékszereket hord, mégis imádom hallgatni a beszédét. Feltette az életét az emberi szabadságjogok védelmére, totálisan hisz az alapvető emberi jogokban, szenvedélyes, művelt, és következetesen tesz a munkája révén az általa fontosnak tartott értékekért. Noha a külsejétől a hányinger kerülget, bár szépek a vonásai, de én mindig is a tornacipős, farmeres, fekete pólós fiúkat szerettem.

Nem függ a külsőségektől az, hogy egy ember személyisége meg tud-e ragadni, vagy nem.

2018. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem befolyásolna semmit.

Egy tartalmas, hosszabb beszélgetés után már simán le lehet szűrni, hogy kinek milyen a személyisége, mennyire vág az esze, mennyire olvasott, tájékozott, milyen a humora, stb. Igazából ez szàmít, nem a szakma vagy az iskolai végzettség.

A diploma azért szokott elvárás lenni, mert azért valljuk be, hogy kevés férfiból lesz azért kőműves, mert kiskorától ez volt az álma, de egyébként szeret olvasni, tájékozott, és imádja a balettot. Ugye, érted?

2018. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!