Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos heteroszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Egy átlagos heteroszexuális nőnek ugyan annyi párkapcsolata van élete sokrán mint egy átlagos heteroszexuális férfinak?

Figyelt kérdés
Ha így van, akkor miért panaszkodnak itt a férfiak?

2018. febr. 24. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Egy átlagos" Ki az, hol van? Bemutatod nekem?
2018. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mivel heteroszexuális férfi csak heteroszexuális nővel lép szexuális kapcsolatba, így azt kell mondani hogy igen.

De ha a nagy átlagot vesszük, amiben a prostik és a "diszkókirálynők" is benne vannak, akkor ezt nézve a nőknek még több is van.

Egyébként meg akik itt panaszkodnak azok valószínűleg valamiért képtelenek a való életben ismerkedni.

2018. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen. Összeadjuk az összes férfi párkapcsolatainak számát és elosztjuk a férfiak számával és ugyan ezt csináljuk a nőknél is.
2018. febr. 24. 09:44
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van, a gyakorikérdések a lúzer férfiak gyűjtőhelye.
2018. febr. 24. 09:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én negyven évesként a következőt látom a saját korosztályomban nőként:

saját, nem reprezentatív felmérés alapján a nők 2-3 partnerre vannak kallibrálva. Legtöbbünk (volt osztálytársak, jelenlegi barátnők, kollégák)

-vagy összeházasodtak az első szerelemmel, de sokan elváltak harminc,negyven évesen és már a második partnerrel vannak.

-vagy az első gimis stb szerelmek után kb a második, harmadik kapcsolattal már házasodtak és többnyire ma is együtt vannak.

- legtöbbünk egyetem alatt ismerte meg a párját.


Nyilván nem látok bele a magánéletükbe, nem tudom, csalt-e valamelyik, de kb így néz ki az életünk. Mindannyian igényes, normális, diplomás nők vagyunk.


A válás utáni időszakra regálunk többféleképpen, van aki kalandozik ilyenkor kicsit, van aki magába gubózik. Aki társkeresőzik, az sokat randizik, de ez többnyire nem szokott szexszel végződni, csak ha kapcsolat gyanús a dolog. Az én korosztályomban általam ismertekre ez jellemző kb. Nyilván vannak olyan rétegek és olyan emberek akikre totál nem ez a jellemző, de nagy, átfogó statisztikával nem tudok szolgálni én sem és más sem, tekintve hogy mindenki a saját tapasztalataiból indul ki és azt tartja mérvadónak. Az tény, hogy a jó pasik több partnerről számolnak be, mert őket nem éri megkülönböztetés ha több nővel szexelnek mint ahány könyvet elolvastak életükben. A nőket meg igen, és mivel mi többnyire kapcsolatra hajtunk és nem szexre, nekünk valószínűleg kevesebb partnerünk van az évek során.

2018. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4

Veled az élen?

2018. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: Látom megsértődtél, hogy nem válaszoltam a privát üzeneteidre.
2018. febr. 24. 10:02
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Én nem vagyok sértődékeny típus. :)

Ha valaki nem válaszol akkor nem válaszol, pont nem érdekel mert hozzászoktam már.

Meg amúgy is nagyon erős a gyanúm, hogy egy troll vagy, pont ezt próbáltam kideríteni, de úgy érzem így is sikerült.

2018. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös

Én úgy látom hogy a 35-45 évesen alvált nők vagy begubóznak (ahigy írtad) vagy társkeresőznek.

A legtöbb ilyenkor akarja magát kiélni, főleg ha szexuálisan frisztrált volt a házzasságban, és jönnek a pasik sorra, 10 - 20 vagy több pertner pár év alatt. Ebből bevallanak 3-4-et az aktuális partnernek.

Amikor ez korszak lecsengett akkor ismét igény lesz komoly párkapcsolatra, csak itt már neház az elvárásoknak megfelelő partnert találni, mert nem csak az az igény hogy jól megdugjon.

A potenciális korosztályban mér nehéz találni hűséges, figyelmes, házias, odaadó embert, aki férfias, nem önző és az ágyban is jól produkál.

Ilyenkor jön egy ismételt próbálkozás az igazi becserkészésére, ami újjabb 8-10 partner kipróbálását jelenti a sikerességig.

Ez nem iskolai végzettség vagy műveltség-függó, sokkal több köze van az erkölcshöz és a normarendszerhez.

2018. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én házasságom is szexuálisan fusztrált volt, de ki kell ábrándítsalak: nincs az a kisgyerekes, elvált, dolgozó anyuka aki tizesével váltogatja a pasikat, mert erre sem ideje, sem energiája és a bébiszitter, vagy a még szintén dolgozó anyuka mellett örül ha megold egy kapcsolatot, nem még kalandozik.

Azon kívül az össze-vissza kefélést többnyire a pasik élvezik és azok a mai tini lányok, akik azt hiszik, ettől valakik. (tisztelet a kivételnek)

Minket még nem így neveltek, nekünk ez nem sokat jelent. Jó szex viszont csak ismerős partner mellett van, tehát inkább szex kapcsolat (ebben van tapasztalatom) egy emberrel mint mindig mást vadászni a mi korunkban.

Ja, és még valami. Kevés olyan pasi van a mi korosztályunkban akivel érdemes lenne kalandozni. Házas ugye tabu, az egyedülálló meg nem véletlen az, ha jó pasi, akkor a huszas lányokat fűzi....

Nem, kimondottan nem jellemző az értelmes, igényes középkorú nőre az ilyen szintű promiszkuitás amiről írsz.

2018. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!