Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odett09 kérdése:

Szerintetek van esélyem nála vagy egyáltalán bejövök neki egy kicsit? (Bőv. ↓) /Lány vagyok/

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik,de nem vagyok benne valami biztos ,hogy bejövök neki. 5 évvel idősebb nálam ,a nővérem legjobb barátja. Nem szeretnèk vele járni vagy ilyesmi (most inkább a sulira koncentrálok) ,de a gondolat nem hagy nyugodni ,hogy mi van ha mégis tetszem neki...


Általában csak írkálunk. Nagyon szèp a szeme ezèrt máskor sokszor írtam is neki ő meg aztán küldött mèg több kèpet ahol olyan gyönyörű a szeme .

Az elköszönèseknèl mindig rak egy szivecskèt vagy egy puszis emoyit.Volt hogy beszélgettünk egyszemèlyről ès meséltem neki ,hogy akiről beszélgettünk azt mondta nekem ,higy szèp vagyok erre ő azt írta,hogy "Hát,nem hazudott.Na,de mindegy is .Hagyjuk. Xd"

Akkor volt ,higy egyszer amikor rám írt megkérdezte ,hogy tetszik-e a szeme èn meg írtam ,hogy igen nagyon. Erre Ő megkérdezte ,hogy ő is tetszik-e nekem. Nagyon zavarba jöttem hirtelen csak annyit írtam mièrt. " Kérdezem. :)" Írta ès akkor hát csak annyit írtam hogy "Hát igen szèp vagy .." meglepődött (szerintem) ,de írtam neki hogy CSAK szèp ès semmi más.

Azóta eltelt egy pár hónap ès èn pedig ezt elmondtam egy barátnőmnek akiben azthittem bízhatok. 3 hónap után elmondta a fiúnak ő pedig rögtön rám írt ès kèrdezte : "Igaz?❤" èn először letagadtam ès ő erre azt írta,hogy "Jah,már megörültem." aztán beszélgettünk ès elmondtam neki az igazat,vagyis csak a fèl igazságot mert úgy tudta ,hogy csak szerelmes voltam. Ès mondta ,hogy igaz ebből nem sok minden valósulhatna meg. De viszont később pedig azt mondta ha mégis összejönnènk akkor majd összeköltözunk. Megkértem ,higy ne mondja el senkinek ès mondta,hogy nem fogja.


Egy szóval nem említette ,hogy tetszem neki. Van rá esetleg remény?



2018. aug. 30. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez miért nem a tini kapcsolatok kategóriában van?
2018. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem ertem miért olyan szekér utan futtok ami nem vesz fel benneteket!Ennyi a vélemenyem
2018. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Bocsi nem láttam hogy van olyan is :/


Összesen: köszönöm a haszontalan kommentjaitokat ..

2018. aug. 30. 23:36
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Felesleges reménykedned, éld csak szépen tovább az életed nyitott szemmel.

Akinek igazán fontos vagy, azt 5 év nem tántorítja el. (Persze ha te már legalább 16 körül vagy) Nekem volt 22 évesen 16 éves barátnőm, 2,5 éves kapcsolat lett belőle.

Ez a majd öszejövünk meg egy ordas nagy kamu. Nehogy azt képzelje már, hogy te amint ő szól, majd ugrasz a nyakába. Ez nem így működik.


Hagyd ezt az egész történetet, még nem is volt semmi szóval nem lesz nehéz továbblépni.

2018. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
ha nem akarsz vele járni, akkor nem mindegy?
2018. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ha segíteni nem tudsz inkább ne gyűjtsd magadnak a piros kezeket.. ;) A többi èrtelmetlen kommentokra is ment. :))
2018. szept. 2. 16:55
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem azèrt írtam ki a kérdést ,hogy 6 000 ember ide jöjjön ès belém kössön mindenért ... Ha segíteni nem tudsz, mehetsz... Értelmes válaszokra vártam/várok :/
2018. szept. 2. 17:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, mikor kinek a szép szeméről van szó. Többre mész amúgy, ha vele beszéled meg a dolgokat és nem hagyod magad itt, hogy negatívan lehúzzanak.
2018. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

En mondtam neki ,hogy nagyon szèp a szeme. Egyébként köszi :)

2018. szept. 4. 22:19
 10/11 anonim ***** válasza:
De most akkor annak a másik srácnak a szeme szép, akiről beszéltetek vagy ennek vagy mindkettőnek???
2018. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!