Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen 1 lány 25 körüli és eleinte nagyon sokat bókolt nekem, dicsérgetett, próbált a közelemben lenni sokszor, úgy alakította a dolgokat, hogy velem menjem hazafelé egy darabon.


Egyébként külön területen dolgozunk tehát munkaidőben sok közünk úgymond nincs egymáshoz.


Kivételezik velem mind a mai napig, pl ha valami doksit kell leadnunk akkor mindenki maga készíti el, de nekem ő szokta mondván , hogy nekem ezzel nem kell foglalkoznom.


Kb 1 évbe 1x van olyan, hogy egymás mellett ülünk és ilyenkor úgy ül h pl a karunk egymáshoz ér, pedig bőven lenne elég hely.


2018. szept. 5. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha tőle kérdezed meg. ;)
2018. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem kérdezed meg tőle?

Szerintem lassan bele fog fáradni abba, hogy egy ilyen töketlen csávónak adja a tudtára, hogy érdeklődik iránta, aki még a füle botját se mozdítja, hogy az érdeklődést viszonozza.


Gyáva kukac vagy.

2018. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem merem :D

meghát most h kérdezzem meg, viszonozni kéne trükkösen de nem az a fajta vagyok :/

Meg az a fura, hogy ha sokan vagyunk akkor másokkal lóg, vannak "barátai" és velük beszélget meg velük ül 1 autóba.

2018. szept. 5. 22:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már !

Mire vársz még,hogy ő hívjon téged randira ?

Tudd meg,mi az ami érdekli őt.

Bókolj neki, a kinézetét, a frizuráját, a tudását.

Lássa már ,hogy érdekled őt !

Hívd őt randizni , vagy segíts neki valami munkában,feladatban. Muszáj neked is tenned valamit.

Persze ,ha te is akarsz vele foglalkozni......

2018. szept. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Félek bókolni.

Igazából eléggé nehezen barátkozok, a felszínest leszámítva, eleinte nem is nagyon akartam tőle semmit.

De aztán jóban lettünk ,meg annyit bókolt meg kedveskedett, hogy beleszerettem :/

Most meg már lehet buktam az egészet :/

2018. szept. 6. 14:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A mai napig “kivetelez veled”, stb. Szerintem probalkozz nyugodtan, nincs ott meg semmi sem veszve, csak azt vette le, hogy teged nem erdekel.

Nyiss fele, bokolj, beszelgess, poenkodj, kicsit szekald es a tobbit meg majd hozza magaval az elet!

Nem olyan nehez ez, ne aggodj :)

2018. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs rosszabb a bizonytalanságnál. Nincs mit veszítened, legyél bátor és közeledj felé. Vagy viszonozza, vagy nem, de bölcsebb leszel. A lányok szeretik, ha a pasi közeledik feléjük és szeretne már ő is képet kapni arról, mit érzel. Csak bátran! Én még egy fiút se küldtem el melegebb éghajlatra, mert őszinte volt.
2018. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Megpróbálom finoman megtudni a válaszát, direktbe rögtön azért nem kérdezek rá :D de nem akarom már sokáig húzni. Ha igen, ha nem jobb ha tudom.

Rákérdezni azért se jó mert a lányok sokszor nemet mondanak még akkor is ha közbe egy kis udvarlással mégis meggyőzhetőek.

Egy kicsit attól tartok, hogy a kollégák meg ne tudják :s

2018. szept. 9. 18:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el kettesben kávézni valahova. Ha mégsem úgy tekint rad, lehet barátinak mondani a kávét.
2018. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nos sikerült tovább vinni a fonalat, már kb mindig rajtam lóg, reggeltől estig beszélgetünk, látszólag nagyon örül a társaságomnak, velem oszt meg szinte mindent és ráadásul elsőnek.

Azonban ha bókolok neki kicsit mindig megijed, visszább húzódik, de ő nekem mindig bókol, keresi a társaságom.


Mit gondoltok?

2018. okt. 26. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!