Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtudnátok mondani mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok mondani mi ez?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi az életemben.Nagyon zarkózott.Sanyarú gyermekkora volt.Bantalmazták csúfolták.Elvaltak a szülei.Nagyon keserves gyermekkora volt.Ennek ellenére sikeres és menő üzletember lett.Mindene meg van.Egy baj van vele.Rettenetesen zárkózott.Érzelmileg nem tud kibontakozni.Távot tart tőlem,azt érzem fél tőlem.Én nagyon érzelmes vagyok,aki kiis mutatja.Miböl lehet tudni,hogy mit jelenthetek neki?
2018. szept. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Semmiből. Nem lesztek jó páros, mert pont az ellentéted.
2018. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Türelem kell az ilyen emberhez, ha nem rontasz rá ajtóstul, talán pont te leszel az, akinek képes lesz megnyílni.
2018. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok hozzá.De ahhoz hogy túl éljem kellene valami biztató,valami ami reményt ad.
2018. szept. 8. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem azért épített égig érő falakat az ember, hogy most első szóra lerombolja őket.

Lehet hogy hosszú évek kellenek ahhoz, hogy egy kicsikét is megbízzon benned (én is ilyen vagyok). Ne őt hibáztasd, a világ tette ilyenné, az a bűnös.

2018. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A bizalom az mar kialakúlt.Itt az érzelmekkel vagyok bajban.Nem tudom mit érezhet irántam.
2018. szept. 8. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Az idő meg fogja mutatni. Türelem :)
2018. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azert pánikolok,mert 3 lépés távot kertem tőle.

1 reakció :Hárított

2 reakció:Elkezdett hízelegni(nemreagáktam)

3 reakció :Este elköszöntem és azt írta ne irjak neki mert 3 lépésben egyeztünk meg.

Félek hogy elveszíthetem.

2018. szept. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!