Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesen egy nős férfiba ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen egy nős férfiba . Akinek volt, hogyan alakult később?

Figyelt kérdés
Mindkét oldalról kialalult ez az érzés. Eleinte csak barátok voltunk, aztán azt vettük észre, hogy hiányzunk egymásnak. Így a végén összejöttünk. Nagyon szeretünk egymás társaságában és szeretjük egymást. Bántó válaszokat nem kérek.
2018. szept. 9. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Hajrá
2018. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az kérdés a férfi szeret-e téged annyira, hogy borítson mindent?


Sajnos ami történeteket én ismerek az a katasztrófa hatványa volt. Így az rád nézve nem lenne kecsegtető.

2018. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Gerinctelen férfi.Ha nős akkor tudnia kellene hatàrt hùzni ahogy neked is.Ha van benne annyi hogy otthagyja a mostani pàrjàt/te tönkretegyél egy kapcsolatot akkor hajrà.
2018. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Másabb a Te helyzeted, szereted, jól érzed magad Vele és ennyi. Nem kételkedem abban,hogy a férfi is így érez, viszont Neki racionális döntést kell hoznia a családja, a közös vagyon, otthon miatt.És általában itt szokott elbukni a történet, a pasi mégis a családja mellett marad.


De tegyük fel,hogy mégis otthagyja a családját és Hozzád költözik. lehet,hogy minden jól működik, de az is lehet,hogy a családja hiánya,m a válási herce-hurca felőrli a kapcsolatotokat.


Tudom, belesodródtál, de hagyd,hogy az idő döntsön.És persze a pasi.

2018. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem említette hogy válna?
2018. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Csak elmesélni tudom, hogyan járt a férjem.


Jöttek a gyerekeink, túl kis korkül volt köztük. Én kimerülten vegetaltam, ő meg engedett egy kolleginának. Sokáig rajtam kívül, minden ismerőse tudott a dologról, utólag visszanézve értem, miért nem jöttek, nem tudtak a szemembe nézni, alibi voltak.

Mikor itthon kiderült két nő közé került. A szeretőt hitegette, hogy rám való tekintettel nem válik, mert beleroppannék, de őt szereti, köztünk nincs semmi, amint a kicsi is ovis lesz, elköltözik tőlem. Itthon pedig befejezi a titkos viszonyát volt a mese.

Most se szeretője se én nem vagyok, és egyedül maradt.

2018. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En hazassagban elek...nem ertem miert jon az emberek 90%-a ezzel, hogy tonkreteszi a 3. a kapcsolatot. Ez akkora baromsag. Ha a ferfi szereti a not es mindent megad neki es igy forditva akkor egy harmadiknak a budos eletben nem lesz eselye annal a ferfinel/nonel. Igen a ferfi gerinctelen, mert valszeg elvalni nem fog csak ha mar tenyleg elhetetlen az egesz es lesz biztos olyan hulye aki igy bele megy, de errol nem csak a ferfi tehet. Valszeg nincs otthon szex csak 2 havonta 1x. Az ilyen hazassagokban en nem tudom sajnalni a not akit megcsalnak ha mar hozza se nyulnak kb eskuvo utan fel evvel a ferjukhoz. Szex nelkul (szeretet) nelkul nem lehet leelni egy kapcsolatban az eletet, mert akkor lakhatna egyutt mindenki a szex nelkuli haveri kapcsolatban. De egy igazi parkapcsolat ahol 2 ember tenyleg szereti egymast ott nem tunik el a testiseg sem. Szal a pasit se kell minden szarnak lehordani.


A kerdezonek meg annyi, hogy: lehet hulyet csinal beloled lehet nem. Lehet radun es csak egy luk voltal neki. Ha evekig elhuzza es nem lep akkor nem biztos benned es vmiert nem tud kilepni a kapcsolatbol. Ha egy ferfinak kell a no tesz erte es felvallalja.


31N

2018. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!