Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy férfiba akit a neten ismertem meg. Van neki barátnője, de a nő már többször elhagyta, átverte. Miért választja még mindig őt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez így van?Lehet csak téged szórakoztat ezzel, hogy alá feküdj.

Ha igaz, akkor viszont élvezi ha megalázzák.Gyenge jellem.Kell ez neked?

2018. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyennel minek leallni? Tele van a társkereso olyanokkal aki tényleg magányos és vágyik egy barátnőre. Hogy lehetsz ilyen hülye.
2018. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a neten MINDENKI azt hazudik amit akar.
2018. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mondom beleszerettem!!

Persze lehetnék mással,de ha ő kell.

Ezt nem mi választjuk.

2018. júl. 29. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert o bele szerelmes es nem beled.

Mint irtad, "Ezt nem mi választjuk".

2018. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez valóban így van.

Csak azt nem értem ha sokszor becsapják az embert miért nem lép ..

Legalább egy esélyt miért nem ad másnak..

2018. júl. 29. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Kéne a frásznak egy olyan férfi, aki csak sajnáltatja magát egy rothadó kapcsolatban (amennyiben igaz a sztorija), de nem tesz semmit, vagyis tesz, ismerkedik neten másokkal. Ennek kb. annyi lehet a célja, hogy valami naiv fruskát magába bolondítson, és megfektessen.


Kérdező, azért van agyad, hogy gondolkozz vele, és tudd ésszel felülírni az érzelmeidet, ha azok nem jó irányba vezetnek.

2018. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Én pedig azt nem értem, hogy a problémàit miért veled beszéli meg miért nem a baràtnővel illetve hogy tudsz beleszeretni vkibe akinek csak a lelki szemeteslàdàja vagy? Biztos, hogy ezt hívjàk szerelemnek?
2018. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!