Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt meg olyan nö, aki elönyte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt meg olyan nö, aki elönytelen startpozicióban volt egy kapcsolatban, a pasi nem vette komolyan, de kesöbb a pasi megszokta es kialakult egy jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tehat hogy a pasi nem vette olyan komolyan a kapcsolatot , es igy talalkozgattatok , es vegul mire megértetted , hogy ez a helyzet es léptél , a ferfi rajött hogy nem tud nelkuled elni ?

2018. szept. 10. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Reménykedj, a 42 éveddel még bőven van esélyed a hatvanas házaspasidnál! 😂
2018. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt meg olyan férfi, aki elönytelen startpozicióban volt egy kapcsolatban, a nő nem vette komolyan, de kesöbb a nő megszokta es kialakult egy jó kapcsolat?


Ilyenről tudok:D

2018. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2+ * léptél , a ferfi rajött hogy nem tud nelkuled elni ?


Ilyenről is tudok:D

2018. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sztem bár lehet a nő előnytelen pozícióban van ,fűgg attól is hogy a pasit esetleg megbántotta e és ugy lett előnytelen helyzetbe.mert ez nagy gáz kialakul egy olyan idea ami rosz oldalra állítsa a partnert hogy inkább kerűli a vele való élethelyzetet és ezt ugy lehet megtörni hogy a nőnek bizonyítania kell az ellentetjét ,szóval és tettel.ha más miatt van a nő előnytelen helyzetben az a jelenlegi körűlményeit takarja a kapcsolaton kivűl.minden esetben a komonikció és a kapcsolat érettsége fogja megválaszolni a kérdést hogy ez az érzés valójában kiállja e az idő próbáját.
2018. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Végtelenül kesze-kusza a kérdés, de a lényeg kivehető belőle.


Igen, nálunk így volt, eleinte nagyon nem vett komolyan a párom, őszintén megmondta, hogy csak jól érzi magát velem és kész. Aztán mire ez kezdett bennem tudatosulni és kezdtem volna megbarátkozni a gondolattal, hogy csak szimplán szexuális vonzalom és néhány közös program jutott kettőnknek, addigra rájött, hogy ő belém szeretett. Most már ott tartunk, hogy jobban odavan értem, mint én érte. Ha az elején valaki azt mondja nekem, hogy ez így lesz, kinevetem. Néha még magam sem hiszem el, hogy mennyire megváltozott. A tenyerén hord, mindent megtesz értem és csodás élményeket élünk át együtt már nem csak testileg, lelkileg is. Nagyon hálás vagyok, hogy elém sodorta őt a sors és hogy nem adtam fel az elején.

2018. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!