Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerettessem meg újból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettessem meg újból magam vele?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk, és azt mondta hogy nem szerelmes, ha megcsókolom sem esik jól neki, és szakítani akart. Én nagyon szeretem őt, nem csak szerelemmel. Mi tévő legyek?
2018. szept. 17. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha szereted, elengeded.. nem nagyon tudsz mit csinálni vele. Ha már egy csók sem esik neki jól, akkor kár erőltetni; engedd útjára.

Gondolom te vagy a srác, ő a lány. Hiába vagytok felnőttek, agyban még látszik, hogy gyerekek vagytok, legalább is ő.

Nem írtad, hogy mióta voltatok együtt, de általában az első szerelem mindig elmúlik. Kevés az olyan, akinél ez egy életútig tartana.

De ha nem is az első voltatok egymásnak, ettől még túl fiatalok vagytok.

Lehet tévedek és te vagy a lány, bár van az a megérzésem, hogy nem.. de a lányok ma már, főleg a mai korosztály nem tud meglenni szerelem nélkül, izzás nélkül. Egyszerűen nem fogják fel, hogy nincs olyan, hogy örökké tartó szerelem. A szerelem úgy is elmúlik, helyette a szeretet marad. És mai fiatalság ezzel már nem éri be. Ezért is van egy csomó megcsalás a világban, vagy, hogy ott hagyják a másikat magára.

2018. szept. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Természetesen utóbbiak vonatkoznak a férfiakra is sokszor. A megcsalás, stb. Nem csak a nők teszik.

De az olyan férfiak meg gerinctelen férgek és nem bírnak a farkukkal.


Első voltam...

2018. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem működik, hogy újra megszerettetem magam vele... Ez reménytelen, hidd el.
2018. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha én nem ismerek lehetetlent?
2018. szept. 17. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, aztán majd meglátod 😀
2018. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban erőlködsz majd, annál szánalmasabb leszel a szemében. Ráadásul mindez valószínűleg azt jelenti, hogy valaki másba szerelmes már.
2018. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálam is volt valami ilyesmi 20 évesen, úgy éreztem, hogy még fiatal vagyok és nem tudtam elköteleződni egy emberhez, meg úgy voltam vele, hogy ha nem maradunk végül, akkor csak az időmet fecsérlem, mondjuk én fiatalon szerettem volna férjhez menni, ezért nem értem rá egy embernél leragadni. Mi ezt meg tudtuk beszélni és egyébként barátok maradtunk, bár az én barátom nem akart meggyőzni, elfogadta, fél évet voltunk együtt. Néha találkoztunk, beszélgettünk is. Nagyjábol 1 év mulva együtt utaztunk a vonaton 2 órát és bennem minden érzés előtört és vicces, de mire leszálltunk már megint egy pár voltunk és vagyunk is, jegyespár 😊 de ne próbáld meggyőzni, ha együtt kell lennetek, az ördög is utánad tolja talicskán, ahogy mondani szokták, éld az életed és ha úgy van, lesz másik barátnőd
2018. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minél jobban nyomulsz, annál inkább ellenszenvesebb leszel számára. És megfogod magadat utáltatni vele.

A szerelem jön megy. Nem szokott működni.

Egyik exem hasonlóan volt:

Volt egy pasija, szét mentek, együtt volt egy másikkal majdnem egy évig, vissza ment az exéhez. Kb 1 hónapig voltak együtt, majd ment másikhoz.

Szerintem nagyon nehéz bízni valakiben újra és igazán szeretni.

2018. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!