Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri újból felkeresni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri újból felkeresni és írni neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy okos és gyönyörű barátnőm 2010-2012-ig jártunk és úgy éreztem magam, mintha a Mennyországban lennék. A végén viszont elrontottam, de azóta is nagyon sokat gondolok rá, hogy mennyire jó volt és mennyire hiányzik, meg az átélt boldog pillanatokra. Nem tudom kiverni a fejemből és azt sem, hogy ő most egyedül van-e vagy nem. Érdemes őt felkeresnem először hagyományos levél formájában, vagy inkább ne is próbálkozzak 4 év után?!

28/F


2016. szept. 22. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, nincs mit veszítened.
2016. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, mit jelent, hogy "a végén elrontottam".

De szerintem abban nincs semmi rossz, ha megírod neki, hogy gyakran eszedbe jut, és ha annakidején megbántottad, akkor reméled, hogy így 4 év után már nem neheztel rád. Kérdezd meg hogy van, mi van vele. Első körben ne írj semmi olyat, hogy újrakezdenéd, csak barátilag érdeklődj, hogy megy a sora.

2016. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem felesleges, és csak úgy zárójelben mellékesen közlöm veled, hogy szánalmas vagy, miért nem vagy képes túl jutni a múlton?

Azt hiszed, hogy ő is ugyanezt érzi, mint te?

Tudod, egyesek képesek lezárni a múltat, nem ezen rágódni állandóan. Ő már valószínűleg boldog egy másik kapcsolatban, te pedig fölöslegesen elpazaroltál az életedből 4 évet!

Ezalatt az idő alatt már te is boldog lehettél volna egy másik lány mellett, ha akartál volna!!


Egyébként meg a te életed, a te döntéseid, a te felelősséged, azt csinálsz, amit akarsz, tetteidért vállald a következményeket!

2016. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted h kell írnid akkor tedd meg!
2016. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sincs veszítenivalód, 3-as te meg egy bunkó barom vagy!
2016. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

#5


Mi van, fáj az igazság? Tudom, fáj, de valakinek fel kell nyitnia a szemecskéjét, ha nem akarja beégetni magát egy másik személy előtt!

2016. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg baromi lényeges, hogy beégeti-e magát, amikor egy olyan emberről van szó, akivel meghatározó hatással voltak egymás életére. De persze, a leégés elkerülése fontosabb, mint a múlt helyrerakása, a lelki ügyekben való rendrakás. Lehet, hogy pont ezzel fogja tudni a kérdező lezárni a történetet, ami a 4 év ellenére is lezáratlan.
2016. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

#7


1. ha valamit helyre szeretett volna hozni, azt jó lett volna azonnal, és nem x év után, mintha úgy jönne le, hogy akkor gyáva volt, most meg abban reménykedik, hogy enyhültek az indulatok, és most már van valamennyi bátorsága beszélni vele

2. a múltat saját magunkban kell lezárni, ami volt, elmúlt

3. a múltból lehet tanulni, amit a jelenben fel lehet használni (pl. a kérdező a múltban hibázott, remélem levonta a konklúziót és ezt a jelenben egy új kapcsolatban nem fogja elkövetni)

4. mi értelme egy olyan személy után vágyódni, aki tulajdonképen csak a fantáziájában él? mivel 4 év, az sok idő, a csaj is változhatott, és lehet, hogy már teljesen más, mint az az álomkép, amit a kérdező már 4 éve délelget


5. a kérdező, azt csinál, amit akar, ha tényleg rá akart volna írni a csajra, akkor nem ide irogatott volna most, hanem vette volna a bátorságát és ráírt volna már most!! de ennek a srácnak még mindig nincs bátorsága, az itteni válaszokból akar meríteni, ami szánalmas dolog!

2016. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A levelet így is úgyis megírom, függetlenül a válaszoktól! Pusztán a többség véleményére voltam kíváncsi, illetve azokéra akik kompetensek a témában és voltak már hasonló helyzetben.

Vagyok olyan bátor gladiátor, hogy ha valamit akarok akkor azt megteszem, és igen ehhez kellett 4 év. Benne van a pakliban, hogy azt mondja majd, hogy "húzzak a büdös francba" amit, ha így lesz teljesen meg fogok érteni.

2016. szept. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!