Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább anélkül, hogy ismerkednék bárkivel? Lent

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy 10 évvel idősebb férfiba. Neki barátnője volt. Amikor megtudtam elküldtem. A férfi a korrektséggel még köszönő viszonyban sem volt.

De az a baj, hogy nem tudom kiűzni a gondolataimból. Kitöröltem a számát, nem beszélünk, nem látom de elfelejteni sem tudom.

Ennek öt hónapja és nem szűnik!! A POÉN HOGY NEM JÁRTUNK, és kevés időt töltöttem vele.


Mit csináljak? Kinek mi vált be? Mikor nem hiányzik már?Nem akarok úgy ismerkedni, hogy előtte nem tettem magam túl rajta. Már nem vagyok szétcsúszva de még most is gondolok rá rengeteget.


Köszi

25L



2018. szept. 17. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne ismerkedj, foglald le magad mással, munkával, hobbival, tanulj valamit, jótékonykodj, önkénteskedj.
2018. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős történet.

Azért vonzódsu ennyire hozzá,mert nem lehetett a tiéd.Minket,embereket ezek a dolgok nagyin vonzzanak,de egy idő után lemond majd róla a szíved.Ahogy az előző írta,foglald le magad.Meg ha nem is akarod,majd jön valaki más mikor nem számítasz rá és teljesen elsodor magával.

2018. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!