Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fogják fel negatívan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogják fel negatívan, ha valaki nem éri be bárkivel, úgymond válogatós?

Figyelt kérdés

Én nem a külső és belsőt nézem, mert nem szoktam külön venni a kettőt hanem magát az embert én esetemben a lányt nézem, hogy mennyire fog meg, mennyire szeretnék vele együtt lenni, mennyire kívánom szexuálisan.

Nem sok lány fog meg, valahogy kevésnél érzem azt, hogy nekem ő kell vele szeretnék együtt lenni, vele feküdnék le szívesen. Azt vettem észre, hogy nagyon sokan negatív dolognak fogják fel, ha valaki válogat úgymond. Nem érdekel más véleménye, mert mindenki a saját nézetét osztja meg, ami nem mindig mérvadó, csak van mikor szóba kerül egy ismeretlennél, ha elmondom ezt akkor szóba hozza mennyire válogatós vagyok amit negatív értelembe mond.

Nem az a párkapcsolat lényege, hogy két ember szeresse, vonzódon egymáshoz és kívánja egymást és nem alkudjanak meg? Nem jó mindig egyedül lenni, de megalkudni sehogy se tudnék, mert ha valakit nem kívánok azzal le se tudnék feküdni.


2015. nov. 1. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem az a gond,hogyha valaki "úgymond" válogat. Hanem azzal van gond,mikor túl sok az elvárás és azok alapján válogat,szóval a túlzott válogatással van a gond,mert úgy bizony magadnak sem teszel jót,mert lehet hogy életed szerelmét szalasztod el csak azért,mert elsőre mondjuk neked nem jött be annyira külsőre hirtelen,vagy nem volt tökéletes arca stb.

Mert ezeket bizony el kell tudni fogadni,hogy mindenkinek vannak hibái,senki sem tökéletes.

És ha azt keresed csak,akkor bizony koppanni fogsz rendesen...

24/F

2015. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
a mai világban csak a nőknek szabad válogatni! a tanácsuk a férfi felé add lejjebb az igényeidet és lesz nőd. vagy elégedj meg azzal ami jut... nem vagy válogatós senki se fog olyannal járni akihez nem vonzódik.amúgy is senkinek semmi köze hogy válogatós vagy az magánügy
2015. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Manapság mindenki mindenkivel a divat, ha egy pasinak a csinos, vékony lányok tetszenek, már le is hordják. Ez van:)
2015. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Nincs baj azzal ha valaki válogat, egyértelmű, hogy mindenki mindenből a jobb "példányt" szeretné.


A baj ott kezdődik, ha aránytalanul nagyok az elvárásai ahhoz képest, amennyit ő nyújtani tud. A vége meg az lesz, hogy egyedül marad és ekkor jönnek a kifogás-sablonok, mint a férfiak esetében a tipikus "csak akkor jönnek össze valakivel a nők ha ki van gyúrva, jóképű, sok pénze van és amúgy is blabalabla", a nők részéről pedig a "hát ezek a férfiak olyan hülyék, mert nekik csak a r**ancok kellenek, akik egyfolytában szoliba járnak és ostobák és a normális nőket észre sem veszik meg amúgy is blablabla". Ez viszont kifejezetten szánalmas.

2015. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem minden nőnek tetszenek az izmos férfiak, hogy kinek mi a jóképű azt mindenki maga dönti el. Szerintem objektívan nem lehet kimondani ki a jobb példány, mert ez teljesen szubjektív állítás. Annyit várok el, hogy nekem tetszen jókat beszélgessünk, őszinték legyünk egymással és jól érezzem magam vele, úgyérzem ez nem sok.
2015. nov. 1. 13:07
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem csak azok akadnak fenn ezen, akik érzik, hogy ők jó eséllyel kiesnek a másik nem rostáján.
2015. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
Az itteniek minden nőnél fővesztő bűnnek tartják ha válogatni merészel. Valamiért azt hogy nekik majdnem bárki megfelel pozitív dolognak veszik. Holott szimpla igénytelenség.
2015. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Rólam is azt hiszik, h válogatós vagyok, és azért nincs senkim. Nos, az első körben kiesnek, akik mielőbb le akarnak fektetni: A cigisekkel szóba sem állok. Ahogy azokkal sem, akiknek nincs elég agyuk, hogy legalább egy diplomáig eljussanak. Udvariasság és kedvesség. Szerencsére ímmel-ámmal azért van, aki megüti a mércét! :)
2015. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Mert a nők lusták és nem akarnak tenni azért, hogy kielégítsék az igényeidet. Szerinted miért tüntet az a sok dagadt feminista a fehérnemű reklámok ellen? Egyszerűbb 2 tonnás, buta sajtzabálóként osztani az észt, míg a férfi keresi a pénzt, meg tartja rendben a házat. Így persze, hogy a nők sértőnek érzik, ha egy férfinak elvárásai vannak.
2015. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8 Azért a diplomás kijelentésed elég megfontolatlan, mert nem attól okos valaki, mert elvégez egy két egyetemet. Én se végeztem el, mert szerintem borzalmas a magyar oktatási rendszer és annak idején nagyon sokat szívtam emiatt, igaz sikerült egy szakmát elérnem, de azt se tanultam örömmel. Nem tartom magam butának, mostanában sokat olvasok önfejlesztő könyveket, keleti filozófiákat.

Cigit megtudom érteni, mert én is jobban szeretem a friss levegőt és nem szeretem, ha valakinek büdös a szája így én se szeretnék dohányos lányt, de a diploma hiánya miatt nem kéne gondot csinálni. Főleg, hogy jó munkához se kell feltétlen diploma és észt se adnak mellé.

2015. nov. 1. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!