Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen. Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, aki nagyon sokáig tetszett. Majd erőt vettem magamon, és ráirtam. Ennek már 13 hónapja. Majd kb 2 hónapot végigbeszéltünk, és beleszerettem a személyiségébe meg a külsejébe. Majd februarban irta hogy nincs értelme tobább beszélgetni, nem tesz hozzá semmi pluszt az ő életéhez. Utána nagyon magam alatt voltam sokáig, nemtudtam senki másra gondolni csak rá, mindig csak aludni akartam. A szívem szakadt meg, hogy nem akar tőlem semmit. Majd május elején felköszöntött névnapom miatt. Kérdeztem tőle hogy mi újság vele, de nagyon lekezelő volt,ekkor úgy éreztem hogy csalodtam benne. Majd jött egy másik lány, akivel elkeztem ismerkedni de vele sem jött össze. De míg ismerkedtünk nem is gondoltam a másik lányra. Úgy fogtam fel hogy magyot csalodtwm benne, mert bunko volt. Majd pár napja újra rámirt, egy tök random dolog miatt. Majd irtam neki, de egy két mondatnál többet nem irt. Utalva arra, hogy továbbra sem kiváncsi rám. De most hogy rámirt meg feltett egy csomó uj képet magárol így ujra azt érzem mint egy éve. Megbolondulok érte. Nekem ő az igazi. Mindig ilyen lanyrol álmodtqm.és tudom hogy én tiszta szívből tudnám szeretni, mindent megkapna tőlem. De ez a gondolat hogy semmi esélyem nincs nála, ez kiborit. Megint nincs értelme az életemnek. Csak ő jár az eszembe megint. Mit kellene tennem? Megfogok örülni. Pont mikor elfeljtettem akkor kell megint elhúzni a mézesmadzagot előttem. Mintha valami átok lenne rajtam. Valaki adjon pár tanácsot
2018. szept. 17. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy a netes irogatástól mit vártál? Hogy az öledbe hull és szerelmet vall?

Miért nem hivtad el randira?

2018. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Terveztem, de előbb rázott le minthogy elhivtwm volna
2018. szept. 17. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Dobj egy üzenetet ha gondolod,sajnos én is hasonló helyzetben vagyok

:(

2018. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3as . Te is fiú vagy?
2018. szept. 17. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, hogy tudsz egy ilyen lekezelő liba után ácsingózni? Azért tartott csak maga mellett, mert élvezte a kitüntetett figyelmet, amíg ez jó volt neki. Aztán meg odébb lettél söpörve, mint a szemét. Sajnos vannak ilyenek. Én ezek után nem tudnám emberszámba venni a helyedben...

De ahogy elnézem, igazi kis mazo lehetsz...

2018. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerinted én örülök ennek? Hogy egy olyan lányba estem bele aki szrik rám? Nsgyon rossz érzés, senkinek nem kivánom. De egyszerűen nembirom elfejteni. Csak rá gondolok egész nap. Mit kellene tennem hogy ne igy lrgyen??
2018. szept. 17. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Például felejtsd el? Gondolj másra, temetkezz munkába, sportolj, kirándulj, stb, bármi, ami nem káros és ne gondolj szándékosan arra a 3,1415csára. Ennyi. Majd túllépsz rajta. Idő, idő és idő.
2018. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Napi 10 orát dolgozom. De ott is csak rá gondolok. Hazaérek este, már nincs erőm semmire, így csak agyalok, és rá gondolok. Ennyi idő alatt nemtudtam elfelejteni, akkor nemtudom hogy milesz ezután.
2018. szept. 17. 20:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az segített hasonló helyzetben, hogy összejöttem egy olyan nővel, aki nagyon hasonlított rá. Utána el tudtam felejteni.
2018. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De más lányra rásem tufok nézni. Nekrm ő kell, ezért térek vissza mindig hozzá
2018. szept. 18. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!