Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet valakit elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit elfelejteni és túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Életemben először voltam(vagyok) szerelmes egy lányba,akit 1 évvel ezelőtt láttam meg..Egyszerűen elbűvölt minden szempontból. Majd miután össze szedtem a bátorságom és ismerkedést kezdeményeztem a facebook-on (a távolság miatt) ,de sajnos ignorált..


Azóta teljesen depresszióssá válik a hangulatom ha csak rágondolok és egyszerűen nem tudok nem rá gondolni.


20/F



2018. aug. 20. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi kritikát ki kéne bírnod. Szedd össze magad, férfi vagy!
2018. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel arra célzol,hogy ne adjam fel?..
2018. aug. 20. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Arra céloz,hogy lépj tovább .
2018. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne elfelejteni akard, hanem azt, hogy már ne érdekeljen.

Az agy egy különleges szerkezet, azt próbálja végrehajtani, amit akarsz, csak van, hogy egyszerűen nem tudja, ezért "meghibásodik".


Tudod, van az a mondás, hogy "ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen; hanem azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket".

Ez nagyon igaz, az élet nem könnyű, vannak nehéz időszakok, ezeket nem tudod kivédeni, de hozzá tudsz edződni a nehézségekhez és akkor könnyebben átvészeled ezeket az időszakokat.


Így van ez az agyaddal is.

Ne kérj tőle lehetetlent (hogy elfelejtsd), mert nem fog menni, egy nagy szerelem mindig megmarad az emlékezetedben.

Kívánd azt, hogy már érzelmileg ne befolyásoljon téged és csak mind emlék maradjon meg benned.

2018. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbálj mással foglalkozni, foglald el magad. Ne gondolj rá.

Ha nagyon rossz a helyzet, akkor menj pszichológushoz.

2018. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te nem őt szereted hanem amit beleképzelsz lépj tovább...
2018. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4:Ez nagyon szomorúan hangzik... ha nem tudom elfelejteni ,akkor úgy gondolom,hogy érzelmileg is befolyásolna


5:Próbálok ,viszont szinte sose megy :/


6:Biztos vagyok bennem,hogy őt szeretem.

2018. aug. 20. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Értsd már meg, hogy nem fogod tudni elfelejteni, hacsak nem leszel amnéziás.

Ezért ne elfelejteni akard, hanem kívánd azt, hogy érzelmileg függetlenedj tőle és dolgozz azon.


Ha olyasmit akarsz, ami kvázi lehetetlen, akkor az nem fog sikerülni.


De most őszintén, mi a célod? Mi az amit valójában akarsz?

Azt, hogy ne érezd magad ilyen nyomorultul, nem?

Valójában nem elfelejteni akarod, hanem azt, hogy amikor eszedbe jut, akkor ne zaklassanak fel az érzelmek, nem?


A lelki bajok több mint 90%-át azért nem tudják a kedves lelki betegek megoldani, mert valójában azt sem tudják megfogalmazni, hogy mit akarnak és tök más irányba indulnak el a megoldást keresve.

2018. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De hogy gyakorlati tanácsot is adjak, bemásolom egy másik kérdéshez írt korábbi válaszomat:


Ez olyan, mint memóriakártya vagy a merevlemez.


Hiába törlöd az adatot róla (szakítasz), attól az még fizikailag rajta marad (megmaradnak az érzelmeid) és csak akkor törlődik véglegesen, amikor felülírod más adatokkal (elkezdesz "csajozni").


Ezért kell a "gyászidőszak" után elkezdeni minél előbb ismerkedni, flörtölni, szexelni.


Ne akard azonnal felülírni az exedet egy új nővel, mert jó eséllyel nem fog sikerülni.


Viszont elkezdheted kis lépésekkel.


Mondjuk úgy, hogy az érzelmeid 100%-a még az exed iránti érzelmeid.


Adj ebből 1%-ot valaki másnak. Aztán adj még egyet akár annak, akinek már adtál, akár egy harmadiknak. És így tovább.


Előbb-utóbb elérsz egy "kritikus tömeget", mondjuk a példa kedvéért az 51%-ot, amikor már kisebb része lesz az érzelmeidnek az exed irántiak.


Ezután hidd el, az a 49% már sokkal hamarabb le fog nullázódni.

2018. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!