Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szerelemről, kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Cikk: [link]


Egy férfi attól igazi férfi, hogy több nővel volt együtt élete során?

Mi a véleményetek erről? Mi a véleményetek az érzelmeikről? Tartós kapcsolat lesz?

Fiatalabb lányok, nők bejön nektek Flavio Briatore?



2018. szept. 17. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy szakadt qurva meg egy vén kappan egymásra találása. Bohócok.
2018. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kapcsolatokról az a véleményem, hogy mindenki azt kapja, amit elvár. A pasi is tudja, hogy a nő a pénzéért van vele, meg a csaj is tudja, hogy azt kapja, amire vágyik.


Gondolom a női nemet akarod degradálni. Hát jó szórakozást!

2018. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs a női nemet degradálni. Nem azért tettem fel ezt a kérdést.

Ez a kérdésem, férfiaknak is ugyan úgy szól, egyenlő képen mint nőknek.

2018. szept. 17. 20:40
 4/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy biztos vagyok benne, hogy ez a fazon elvesztett egy számára érzelmileg nagyon közel álló nőt, és azóta csúszik lefelé.És ilyen semmi rongyokat szed össze, amik mindenek csak nem nők, és amiket bábuként a szexshopokba lehet kapni.

Sem nem illenek hozzá, sem nem tudják boldoggá tenni ezt a fazon, csak a pénzét nyelik, és szerelmet hazudnak. A fazon meg boldogtalan, nem ám kicsit, hanem nagyon.

Kidobnám a helyébe az összes ilyen műmájer, felpumpált műnő libát, eladnám a kasdtélyokat a helyébe, vennék egy szép kis házikót, megtölteni belé élettel, melegséggel, harmoniával, a pénz egy részét befektetném, hogy mindig legyen hozam, a többit meg adakozásba tolnám. Kiszállnék az üzleti életből, és nyugis, ám de örömteli napokkal tölteném el a helyébe a hátralévő időt, és megpróbálnék alkotni valami olyat, hogy ha meghallják a nevemet, akkor az embereket a hála és a köszönet járná át.

2018. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez a vén kakadu mindig is fiatal nőket vásárolt a pénzével. Ami szerintem elsősorban őt minősíti. Mindenesetre a mostani célpontja szerintem elgondolkodhatna, hogy ha a nála csak 11 évvel idősebb elődje most került lapátra, akkor ő majd vajon mikor fog.
2018. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"és megpróbálnék alkotni valami olyat, hogy ha meghallják a nevemet, akkor az embereket a hála és a köszönet járná át"


Ilyesmit kifejezetten abból a célból, hogy majd ezért emlékezzenek rád a halálod után, nem érdemes. Csak és kizárólag valódi belső indíttatásból, másképpen fogalmazva öncélúlag, a saját örömödre.

2018. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4-es nagyon tanulságos volt a válaszod, hozzászólásod. Köszönöm, hogy méltónak találtad a kérdést.
2018. szept. 17. 21:03
 8/16 A kérdező kommentje:
Sok megszívlelendő tanulságos dolog van szerintem a négyes válaszában.
2018. szept. 17. 21:04
 9/16 anonim ***** válasza:

6 Szerintem az ne oktasson, aki képes emberekre taposni, és ha meglát egy éhes gyereket, akkor inkább elfordítja a fejét, ahelyett, hogy jóllakatná.

Az ilyen ne próbálja előadni azt, amit mástól hallott.

Szerintem:D

2018. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ne bántsuk egymást. :) Semmi értelme. Nem érdemes. Koncentráljunk a kérdésre. :)
2018. szept. 17. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!