Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehet egy nő ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy nő ha tetszik neki egy férfi?

Figyelt kérdés
Apró kedveskedések? Érintések? Beszélgetés? Mi válhat be?

2018. szept. 22. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Nyugton marad, és megvárja míg a férfi észreveszi és közelit hozzá. Nem ugrál, nem trükközik, és nem mutatja ki hogy tetszik neki az adott férfi:D
2018. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
az 1-es választ ne is méltasd semmire
2018. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen hidegen és elutasítóan viselkedik. Semmilyen módon nem jelzi felé, hogy bejön neki. Még véletlenül sem. Ha hozzá szól, közömbös egy-szavas válaszokat ad. Semmiképpen sem jelzi a vonzalmát.


Mégis, milyen válaszokra számítasz? Én a férjemhez odamentem, hogy "hé, figyu, bejössz nekem, nem akarsz elhívni fagyizni?", és tádám, babát várunk, szerintem ez beválós taktika. Nem a 17. században élünk, amikor a nőnek fűzőt viselve hajbókolnia kell, nyugodtan mondhatod neki, mit akarsz. Max visszautasít, mi baj van azzal? Fájni fáj, de legalább előbb túllépsz rajta.

2018. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a játszmázás tuti nem válik be.



az egyenes beszéd igen: "szia, nincs kedved meginni valamit?"

"szia, nincs kedved eljönni velem x programra?"

2018. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, annyi film van, ahol nők csábítanak el pasikat. Biztos láttál párat te is, less el néhány fortélyt :D
2018. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha sokszor bámulod azt garantáltan észreveszi. Nekem legalábbis ebből szokott egyértelműen lejönni, hogy tetszem egy nőnek, ha pl. egy adott társaságban vagyunk akkor gyakran néz mélyen a szemembe. Vagy akár csak messziről a szemem sarkából is azt látom, hogy engem figyel. Mondjuk szerintem ezt nem szándékosan azért csinálják, hogy észrevegyem, hanem az ember akarva akaratlanul újra meg újra odapillant arra, akihez vonzódik.
2018. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Mondd neki, hogy vetkőzz! :D
2018. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Rossz fát a tűzre semmiképp se! :)
2018. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Szemkontaktus, mosoly, érintések.

De legfontosabb a beszélgetés, higy keresed a társaságát, érdeklődsz.

2018. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznosítható válaszokat :)
2018. szept. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!