Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy az igaz szerelem csupa derű és boldogság?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ki hiszi ezt? Csak a bolondok.
2018. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ha ezt úgy érted, hogy igaz szerelemben is vannak konfliktusok, néha viták, egyet-nem értések, hasonlók, akkor azt talán senki sem hiszi. Ha úgy érted, hogy olyan igazán komoly problémák nincsenek igaz szerelemben (ideális kapcsolatban), hogy pl agresszív az egyik fél, manipulatív a másik, nem tudnak normálisan beszélni egymással, hasonlók, akkor az valóban mondhatni igaz.
2018. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem hiszi ezt. Viszont amikor már több a fájdalom, mint a boldogság, akkor az a szerelem nem ér semmit.
2018. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Mármint ha ezt úgy érted, hogy igaz szerelemben is vannak konfliktusok, néha viták, egyet-nem értések, hasonlók, akkor azt talán senki sem hiszi."


Ilyenekről beszélek, igen. Problémákról, akadályokról, nézeteltérésekről, amik akár súlyosabb vitákig is fajulhatnak, nem mindig persze, de adódhat ilyen is. És úgy látom, inkább szakítanak akkor is, mikor még kijavíthatóak lennének a dolgok, vagy mikor csak félreértésekből adódnak nehézségek: egyből jön, hogy biztosan azért, mert nem illünk össze, holott korántsem biztos, hogy erről van szó...

2018. szept. 28. 11:11
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Ismerős pár talált be ezzel. Mosolyogva mondták nekünk, kicsit felsőbbrendűen, hogy ők SOSEM veszekednek, nem vitáznak.

Egy évre rá kiderült, hogy mindkettő csalja másikat.


Nem szeretem a kirakatpárokat.

2018. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na ez az, amit nem szabadna kijelenteni, de én is beleütköztem már ilyen személybe, aki ezt állította, és valahogy olyan érzésem lett, mikor ezt így kijelentette, mintha maga sem gondolná komolyan a dolgot, de jól hangzik kimondva.
2018. szept. 28. 11:18
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak kamaszoktól hallottam, hogy azt hiszik, csupa szivárvány. Felnőtt ember szerintem tudja, hogy néha óhatatlanul is van nézeteltérés, konfliktus (bár mindig lehet ezeket normálisan kezelni)
2018. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha valaki akkor szakít "mert nem illettünk össze", mikor még nyilvánvalóan javíthattak volna a nézeteltéréseken, akkor az egyértelműen nem volt igaz szerelem. Sőt, nem hogy igaz, de még csak simán szerelem sem. Aki őszintén érez a másik iránt, annak nehezére esik kimondani a véget, még ha komoly gondok is vannak.
2018. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

4 Ilyenek nincsenek, mint amit te írsz.Igazából nincsenek viták, veszekedések, de a harmónia az nagyon ott van. A béke, a tökéletesség, minden mozzanatában. A viszály, vita, cirkusztól mentes a valódi szerelem.


De: csodálatos a kezdés, de a vége gyötrelemnél is gyötrelmesebb. Van aki pld. sosem tud belőle felállni.

2018. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#5

Erre nekem is van egy sztorim. Ismerosom kozossegi oldalan mindenhol azt olvasod, hogy "eletem szerelme", "csak Te kellesz" stbstb, parnaponta kozos kepek, noci minenkinek aradozik, hogyan a tenyeren hordozza a csavo, vesz neki dolgokat (mert penzes), viszi nyaralni, foz neki (a no nem tud fozni)... aztan hallom, hogy egy taxiban szopta le az egyik csoporttarsunkat es elvileg ez nem egyedi eset a csajnal. Erdekes emberek vannak. :D

2018. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!