Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti éreztetek már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már olyat, hogy annyira szerelmesek vagytok a párotokba, hogy szét tudnátok robbanni az érzéstől és legszívesebben egy hegy tetejéről világgá kürtölnétek a boldogságotokat?

Figyelt kérdés
Aki szeretne kort és nemet is írhat :)

2018. jún. 5. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem. És majdnem visszajött a reggelim.
2018. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Olyat, hogy szétrobbanok az érzéstől, igen. De olyat még soha nem éreztem, hogy szeretnék az életemből bármit is megosztani egy rakás random idegennel, legyen az jó vagy rossz.
2018. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Persze! :)


32N

2018. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Igen úgy 14-16 évesen...😀 a probléma csak az, hogy azóta eltelt kb 30 év, és azóta egyszer sem éreztem ilyet... De soha ne mondd, hogy soha!
2018. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Kb. 14 évvel ezelőtt, jah :D


29 évesen már nem, szeretem, tűzbe mennék érte, és mosolygok, ha rám néz, elpirulok, de nem viselkednék tinike módjára :)

2018. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, a jelenlegi párommal :) 22/N
2018. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt. Meg is bántam.
2018. jún. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem, mert ez csak a pillanatnyi túlpörgetett egó illúziója. A belső énem megkapta azt, amivel eltelhet. Ááá, hülyeség az egész. Visszafelé, meg ki vagyok én, hogy ennyire akarjanak engem? Bullshit.

Aztán meg ott van a kijózanodás, hogy a magasztalt személy is csak ugyanolyan büdöset ..., ugyanolyan hitvány emberi természet, nem is olyan szép/jóképű, nem is olyan vagány, nem is olyan férfias/nőies.

A szerelem tipikus drog, elferdíti a valóságot, a kijózanodás meg fájdalmas.

2018. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban jah...

Mire a jelenlegi kapcsolatomhoz eljutottam (lassan 3 éve), már nem voltak ilyenek. Idén leszek 30, nem tudnám elképzelni.

2018. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Életembe először értek egyet Jaguárral.
2018. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!