Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tereljem el a figyelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem el a figyelmemet, hogy élhetném túl?

Figyelt kérdés
Nagy lelki fájdalom, élet kedvtelenség, önhibáztatás- ha másképp viselkedtem volna, talán nem veszítem el. Csak aludnék, hogy ne legyek öntudatomnál. Még csak ismerkedés volt..de én annyira akartam, azt hiszem türelmetlen voltam. Elcxesztem mindent. És ez annyira fáj. Amúgy is súlyos depressziós vagyok, most meg még ez is. Szeretném kiadni a fájdalmamat, a dühömet önmagam ellen. Úgy érzem, enyhülne a fájdalom, ha bántanám-büntetném magam.
2018. okt. 1. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Utólag felesleges büntetned magad!
2018. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem merek pszichológushoz menni. Ha elmondanék neki mindent ami bennem van, befektetne zárt osztályra. Anyám meg azt hinné hogy megbolondultam- így is annak tartanak, pedig csak lelki beteg vagyok. Nem tudom mit tegyek. Mindenki azt hinné h megbolondultam, ezt híresztelnék el.
2018. okt. 1. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem írod le privát?
2018. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj csak el pszichológushoz, emiatt nem fognak hülyének nézni. Nem szégyen segítséget kérni, ha azt érezzük, hogy elakadtunk az életben.
2018. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd le nekem is privátba! :)
2018. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam kimutatni hogy szeretem, inkább elmenekültem. Tuti hogy egy szánalmas senkinek tart. Ezt már nem tudom visszacsinálni. Nemsokára új munkába megyek, most nem mehetek kórházba. Valahogy csak kibírom már. Holnap veszek rumot-csak azt tudom meginni. Átmenetileg muszáj kiütnöm magam. Egy szánalmas gyáva féreg vagyok, de mit tehetek magammal. Már semmit.
2018. okt. 1. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!