Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek úrrá a feszültsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek úrrá a feszültségen amit a féltékenységem okoz? Hogyan tereljem el a figyelmemet a fájó momentumokról egy adott heylzetben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha például egy szórakozóhelyen az az ember aki nekem fontos másal beszélget, vagy esetleg táncol, olyna indulatok szabadulnakf el ennem ,hogy vagy bőgnöm kell, vagy azonnal meg akarok késelni valakit. tudo mez durván hangzik, de ezen szeretnék úrrá lenni, mert az illetőnek nem olyanok az érzelmei irányomban mint fordítva. Nem tenne jót a kapcsoaltunknak ha én bőgnék ,vagy fejeket vágnék, esetleg tettlegességig fokoznám a dolgot. Az jobb lenne, ha figyelmen kívül tudnám hagyni. De ez egyszerűennem megy. van valamilyen módszer, agykontroll, vagy valami magamon alkalmazható relaxációs gyakorlat, egyéb ami segít ezt leküzdeni? vagy valamilyen hatásos mondat ami átmenetlig kikapcsolja az agyamból ezt az ösztönt.
2012. jan. 20. 12:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sürgősen le kell szoknod róla,ebben egyet

értek veled.

Nem szabhatod meg a párodnak,hogy rajtad kívül ne beszéljen,ne teremtsen kommunikációt másokkal.

Ez a viselkedés,azt jelenti,hogy te ki akarod sajátítani,birtokolni akarod a párodat.

Minden pasinak kell egy kis szabadság,különben bezárva érzik magukat,bepánikolnak,és utána olyat tesznek,amit később lehet megbánnak,lehet hogy nem.

Én is szoktam a páromra féltékenykedni,de ha nincs okom akkor nem.

2012. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mi nem vagyunk egy pár, csak én szeretem őt, ő pedig máshogyan szeret engem.

és ha úgy van elképzelehtő hogy a szeme láttára flörtöl. ettől én egyszerűen megőrülök, és bőnöm kell, annyira fáj, hogy nemt udom feldolgzoni

2012. jan. 20. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:

értem akkor

erre meg az a legjobb gyógyszer,

ha keresel egy hozzád illő pasit,akit kedvelsz,

és mellette elfelejted

2012. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nahát.. okéé. persze. valami gyakorlatiasabb válaszra gondoltam:)
2012. jan. 20. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!