Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10 év barátság, sok év viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év barátság, sok év viszontlátás után szerelem, de én világ életeben egyedülálló voltam. Összejönnétek vele így?

Figyelt kérdés

Most nem szeretném részletezni nagyon a dolgot, a karrieremnek és munkámnak szenteltem az életemet, szép eredményeket értem el és elismert vagyok, családot sohasem szerettem volna, lényegében teljes mértékben hozzászoktam az egyedülléthez, a karrierem és tanulás kitöltötte az életem. A családom, testvéreim, barátaim elfogadták ezt, de most jött egy fordulat.


10 évvel ezelőtt több évig együtt dolgoztam és férfival, akivel jó barátok lettünk, elég jól ismertük egymást és a sikereket is együtt értük el. Ő házas volt, családdal majd elköltözött egy másik városba és évekig nem találkoztunk. A válása után visszaköltöztünk és újra találkoztunk, utána kezdtünk el összefutni munkán kívül is: kezdetben ezek csak ilyen baráti sörözgetések voltak, most viszont már szerelmesek vagyunk ismerni ismer, tudja hogy tapasztalatlan vagyok, de nem tudom, hogy ennyi év utáni egyedüllét után hozzá lehet-e szokni egy ekkora változáshoz lassan közelebb a 40hez mint a 30hoz. Nyilván ő már szeretne ágyba is bújni velem, de türelmes mert ismer.


Légyszi ne hülyeségeket válaszoljatok vagy kár ezt így eröltetni?



2018. okt. 4. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, ő költöltözött vissza egyedül...
2018. okt. 4. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerelmesek lettünk. Ez többesszám. Köt valami fogadalom? Ha nem, próbáljátok meg nyugodtan. Ennyi év után szerintem jó pàrod lesz.

32/f

2018. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

erdemes megprobalni, de nem feltetlenul osszekoltozessel kell inditani.


37N

2018. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"tudja hogy tapasztalatlan vagyok"


miben? párkapcsolatban és szexben is?

ha akarsz tőle valamit, akkor ilyen tapasztalatlan múlttal elsősorban magaddal szemben legyél türelmes.

senki se akar egyedül megöregedni, jó ha van valaki melletted néha napján.

2018. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A férfi hozza ki a nőből a nőt.

Értem ez alatt hogy évtizednyi egyedüllétet is pillanatok alatt el tud dobni az ember HA kihozza valaki belőle. Akármilyen hihetetlen, ez így van.

Nincs hezitálás, átgondolás, aggodalom, vetyengés valami ködös jövőképen, hanem elsöpör mindent ming a hulrikán


Az ilyen türelmes férfiak pont ez ellen dolgoznak tudatlanul

Minél jobban huznak valamit, annál jobban kialakul a tartás, félelem, hamis jövőkép. Hiszen pont azt sugallja mintha a ffi magában sem bízna, hogy valóban akarná. Hezitál. Ezért a nő pláne hezitálni fog.

2018. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!