Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedülálló anyaként van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként van még esély normális párkapcsolatra és szerelemre? Vagy csak kalandra kellünk a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
többnyire csak dugásra.
2018. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Csak te kellesz kalandra, a gyereket látni sem akarom és térjünk gyorsan a lényegre, aztán ha minden jól megy, megismételhetjük néha napján. Mit szólsz az őszinte válaszomhoz?
2018. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Szeretném hinni, hogy találok még egy értelmes férfit aki önmagamért tud szeretni. Ha ő is elvált apuka, annál jobb, legalább átérezzük egymás helyzetét. Nehezen tudok benne hinni, de próbálok. Addig meg elvagyok egyedül, végülis így is jól vagyok, csak hiányzik a szerelem, a szex a romantika....
2018. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de gyerek nélkül sem egyszerű. A többség tényleg csak komolytalan kalandot keres, akik nem, azok nem tetsznek, vagy én nekik.
2018. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Ne is figyelj erre a sok recskakirályra. Életükben nem láttak még normális nőt.

Nekem is van gyerekem és normális kapcsolatom. Soha senki nem ágált a gyerek miatt. Mondjuk tény, hogy nem is tukmáltam rá senkire és külön tudtam választani, hogy a párkapcsolat elejét is meg tudjuk élni. Persze ehhez azért szülői segítségre is szükség volt, hogy el tudjak menni randira mert ez is fontos.

2018. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%

Relataív, hogy neked mi "normális".Párkapcsolatra?Persze, van, miért ne lenne?Felvetted a sötét szemüveget, vigyázz!:)Szerelem?Az is érdekes dolog.Hallottam nemrég egy hozzá illően érdekes megközelítést.A szerelem=kóros hiánybetegség, birtoklási vágy.Egy kapcsolatban lehet szerelem és szex, de szeretet nem.Vagy lehet szeretet és szex, de nem szerelem.A kettő eltérő energiaminőség és az utóbbi az ami egyensúlyban van.A szeretet tiszta, érdek nélküli, elfogadó.Az előbbi úgy felhajít, hogy onnan csak eshetsz.


"Csak kalandra kellünk a férfiaknak?"


A férfiaknak igen, a maszkulin jelleg elsődleges motivációja a magszórás, ez egy genetikai program, ez van.Talán egyesek zavarhat így kimondva de a férfiaknak általában véve a szex az elsődleges motivációja mikor egy nőhöz közelednek, nincs ebben semmi kivetni való, ez a férfi dolga.A nő dolga pedig, hogy eldöntse magába fogadja-e ezt a bizonyos férfit, vagy másikat választ.Biztos megtalálod a méltó férfit akivel szeretni fogjátok egymást, ne csüggedj! :) Néha a dolgok nem mennek egy csapásra, talán fejlődnünk kell, talán türelmesnek lennünk.

2018. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4%

40-es 50-es pasik vallalnak ilyen noket. Parkapcsolatra.

De altalaban ezek megtort, elvalt, emberek, akik tul vannak 2-3 szivrohamon, van 1-2 gyerekuk...valahol.....kb ilyenek.

2018. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

18 évesen kicsi az esély hogy összejössz egy 20 éves pasival akik megfelelnek.

Talán 1 embert ismerek a környezetemben aki összejött 22 évesen egy gyerekes anyával. (bár azóta nincsenek együtt)

Nyilván 25-30 évesen már nőnek az esélyek, de akkor sem épp a gyerektelen pasik fognak betalálni nagy valószínűséggel.



Nyilván neked is kompromisszumot kell kötni, meg neki is, így olyan igazi szerelem elsőre nem biztos hogy kialakul, de minden lehetséges:)

2018. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

33 éves nő voltam, 4 éves gyerekkel, mikor megismertem a férjemet, aki akkor 31 éves volt. 8 éve vagyunk házasok, azóta külföldre költöztünk.


A nővérem kamasz gyerek mellett talált párt, vele egyidős a párja, szintén elvált pasi, egy kisgyerekkel.


Kolléganőm 36 évesen, 2 kisiskolás gyerekkel ismerte meg a férjét, aki 2 évvel idősebb és nagyon jó pasi. Pár év után közös gyereket vállaltak.

2018. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

Sosem tudnék már porontyára úgy nézni mint a sajátomra, emiatt sosem járnék anyukával. bocs.


28F

2018. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!