Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egy társaságban szoktam találkozni, viszonylag gyakran, máshol nem tartjuk a kapcsolatot. Pár hónapja ismerjük egymást. Az utóbbi hetekben gyakran találkoztunk, és mindig flörtölt velem, beszélgetést kezdeményezett, látszott, hogy érdekli, amit mondok, megérintett, stb., de a legutóbbi alkalommal semmi ilyesmi nem volt. Nem is nézett át rajtam, de tök közömbös voltam neki. Szerintetek ez miért van, és mit tegyek, van még esélyem? 21L

2018. okt. 7. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiderült rólad minden. És így már nem...
2018. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kapott pozitív visszajelzést, olyan busz után meg kár futni ami nem áll meg hogy felvegyen...
2018. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy mások is voltak ott, előttük még nem mert, nem akart...
2018. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!