Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, ha az udvarlótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha az udvarlótok előttetek sokáig egyedül volt és ezért sokszor volt prostiknál az hátrány nálatok, vagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 09:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Hátrány náluk. Kamuzd a prostikról azt, hogy egyéjszakás kalandok vagy szexkapcsolatok!
2018. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Hátrány.
2018. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Semmiképp ne az első randin közlöd de szerintem ha nem kérdez rá (miért is tenné) tartsd meg magadnak ezt az infót.
2018. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Nálam kuka. Ez van.
2018. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%
Engem hidegen hagy az ilyen.
2018. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
Miért hátrány és miért kuka?
2018. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Eloszor is, aki arra buzdit, hogy hazudj, milyen jogon teszi? A nonek jogaban all tudnia, hogy prostizott, mivel van, akinek ez nem fer bele az ertekrendszerebe. Hazudni errol ovonaluli es ha egyszer kiderulne, akkor csak meg nagyobb problemat szulne.

Nekem hatrany a prostizas, mint ahogy a sok egyejszakas kaland/szexkapcsolat is. Miert? Mert en sem csinalok hasonlokat es nem hiszem, hogy a legfontosabb az eletben, hogy minden heten d**junk valakivel.

2018. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem orulnek neki. Felmerulne a kerdes hogy tulajdonkeppen ennyire bena hogy nem tudott osszeszedni szexre valo lanyt sem? Akkor engem hogy szedett fel? :D azert nekem eleg magasak az elvarasaim, a nalam befuto pasik altalaban sikeresek... ez is a vonzo bennuk. Ha van olyan aki bena volt egy evig kepezte magat vagy szinesz lett es engem beetetett akkor megerdemli a dijat, vagyis engem! ;)
2018. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%

"A nonek jogaban all tudnia, hogy prostizott, mivel van, akinek ez nem fer bele az ertekrendszerebe."

Bezzeg az csak a nőre tartozik, hogy hányan kefélték meg korábban.

2018. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
Ha a mucsaröcsögei diszkó wc-jében egy jagerért lesz.p a helyi mindenkinője, akkor te vagy a nőcsábász. Ha x ezer forintot fizetsz ugyanezért, balfék vagy. Ennyi.
2018. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!