Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért teszi ezt? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt? Szerintetek ez zavaró?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról ha egy férfi aki párkapcsolatban van visszajelol facebookon mindenféle csajnak aki bejeloli?
2018. okt. 10. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem zavarna, én nagy valószínűséggel nem is tudnék róla, mert annyira nem foglalkoznék vele.


Azt, hogy miért teszi ezt tőle kéne, hogy megkérdezed.

2018. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
kapuzárási pánikba szenved?:D
2018. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
semmit
2018. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én társkereső oldalon beszéltem egy pasival, eljutottunk odáig, hogy Facen bejelöljük egymást, és ott derült ki, hogy már van csaja pár hete. Engem zavart, vissza is vontam a jelölést egyből, de azért, mert előtte egy szóval sem említette, hogy már van valakije, és nem 2 nappal előtte lett hivatalos.
2018. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!